Plasmon Príkrm Bezlepkový Fazuľa Mrkva 8m+

2×80 g

Značka: PLASMON
Výrobky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie ingrediencie.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
1,89
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X58802

Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov.

Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy. Nechajte svoje dieťa objavovať nové chute s radom príkrmov Plasmon strukoviny, ktoré sú vhodnou alternatívou živočíšnych bielkovín. Na prípravu všetkých našich výrobkov používame len tie najlepšie suroviny s vysledovateľným pôvodom a veľmi starostlivou kontrolou kvality. Preto v zeleninovom príkrme Plasmon s fazuľou borlotti a mrkvou nájdete len zeleninu z otvorených polí južnej Európy, ktorá sa pestuje a zbiera podľa najprísnejších noriem, čo zaručuje najvyššiu možnú kvalitu. Ideálna voľba, ako dať dieťaťu ochutnať strukoviny a spestriť mu chuť jedla.

Plasmon homogenizované strukoviny konzumované v kombinácii s obilninami predstavujú zdroj bielkovín, ktorý je alternatívou mäsa, rýb a syrov a je súčasťou pestrej stravy. Obsahuje jemný zeleninový vývar, ktorý zachováva čerstvosť zeleniny. Neobsahuje pridanú soľ, farbivá ani konzervačné látky (podľa zákona). Vhodné od 6 mesiacov veku, ak pediater neodporučí inak. Strukoviny sú 100 % prírodné, s 0 % pridaných škrobov a 0 % pridanej soli.

Použitie: Akékoľvek zhnednutie alebo uvoľňovanie vody sú normálne javy vyplývajúce z prirodzených vlastností strukovín. Po odskrutkovaní uzáveru zahrejte vo vodnom kúpeli a dobre premiešajte, kým nedosiahnete požadovanú konzistenciu. Pridajte do jedla alebo k cestovinám.

- Zdroj bielkovín

- 100% prírodné, s 0% pridaných škrobov a 0% pridanej soli.

- Vhodné pre prvé zuby - Vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií

- Pôvod všetkých zložiek nájdete na stránke plasmon.it/filiera

Zloženie: Voda, fazuľa borlotti (22 %), mrkva (8 %), ryžová múka, koncentrovaná citrónová šťava.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov