Plasmon Polievka Krém Bezl Cuketa Hrášok 6m+ 180g

1×180 g

Značka: PLASMON
Výrobky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie ingrediencie.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

3,19
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X58799

Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Pri výrobe všetkých našich produktov používame len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi starostlivou kontrolou kvality. Preto v kremovej polievce Plasmon s cuketou a hráškom nájdete len vybranú zeleninu ktorá sa pestuje a zbiera podľa najprísnejších noriem, čo zaručuje najvyššiu možnú kvalitu. Je pripravená podľa 100 % prírodnej receptúry, aby dokonale zodpovedala výživovým potrebám vášho dieťaťa. Krémová zeleninová polievka má jemnú chuť s kvapkou mlieka. Je určená ako základ pre detskú výživu alebo samostatne pre staršie deti. Neobsahuježiadnu pridanú soľ, škrob, farbivá ani konzervačné látky (podľa zákona). Vhodné od 6 mesiacov veku, pokiaľ pediater neodporučí inak.

Použitie:

Ako základ pre chutné jedlo:

- Do hrnca nalejte krémovú polievku Plasmon.

- Chvíľu zohrievajte na miernom ohni.

- Pridajte ďalšie zložky, napríklad iný typ plazmonu.

Pre staršie deti samostatne:

- Do hrnca nalejte krémovú polievku Plasmon.

- Niekoľko okamihov zohrievajte na miernom ohni

- Pridajte čajovú lyžičku extra panenského olivového oleja

- Zdroj vitamínov s jemnou krémovou chuťou

- 100% prírodné, bez farbív a konzervačných látok

- Vhodné pre najmenších

- Vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií

- Pôvod všetkých zložiek nájdete na stránke plasmon.it/filiera

Zloženie: Zelenina (55 %) (cuketa 35 %, hrášok 20 %), voda, ryžová múka, sušené plnotučné mlieko (2 %), soľ. Obsahuje mlieko


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov