Plasmon Nutri-Mune 3 Batoľacie Mlieko 12m+ 2x350g

2×350 g

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

13,22 ušetríte 1,47 €

Pôvodná cena 14,69 € , zľava 10%

Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X58792

Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Plasmon Nutrimune 3 dojčenské mlieko od 12 do 24 mesiacov vyrobené z čiastočne odstredeného mlieka. Na výrobu dojčenského mlieka Plasmon používame výlučne talianske mlieko z oblasti Pianura Padana, ktoré preberáme do 24 hodín po nadojení. Dbáme aj na správnu výživu našich kráv, ktoré sú kŕmené len vyváženou rastlinnou stravou. Všetky zložky majú vysledovateľný pôvod a podliehajú veľmi prísnej kontrole kvality, aby ste v našich výrobkoch našli len to najlepšie pre vaše dieťa. Mlieko Plasmon Nutrimune obsahuje jedinečné fermentované mlieko s Lactobacillus paracasei CBA L74 a vitamínmi A a D, ktoré preukázateľne posilňujú imunitný systém. Plasmon Nutrimune 4 obsahuje aj vápnik, železo, zinok a 11 ďalších vitamínov. Je vytvorený tak, aby spĺňal nutričné potreby detí ako súčasť zdravej a vyváženej stravy.

Príprava: 1. Dôkladne si umyte a osušte ruky. Pred použitím sterilizujte dojčenské fľaše, cumlík a krúžkovú maticu. 2. Prevarte a nalejte do fľaše potrebné množstvo horúcej vody s teplotou 70 °C. 3. Dodanú odmerku naplňte vyrovnaním prebytočného prášku čepeľou umytého a sterilizovaného noža. 4. Do fľaše nalejte uvedené množstvo z odmerky. 5. Uzavrite fľašu a pretrepte ju. 6. Pred podaním dieťaťu skontrolujte teplotu mlieka na chrbte ruky. Teplota mlieka nesmie byť vyššia ako 37/40 °C. 7. Po použití vložte odmerku späť do škatule a uistite sa, že je čistá a suchá. Vždy pripravte len jednu porciu a použite ju ihneď po príprave. Zvyšné mlieko opätovne nepoužívajte. Používajte len odmerku, ktorá je súčasťou balenia, a vždy starostlivo dodržiavajte pokyny na prípravu. Postupujte podľa pokynov pediatra, aby ste posúdili počet kŕmení, ktoré sa majú dieťaťu počas dňa ponúknuť, a odporúčané množstvo mlieka na každé kŕmenie.

Skladovanie: Po použití obal starostlivo uzavrite a skladujte na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla (nie v chladničke). Výrobok by sa mal spotrebovať do 3 týždňov od otvorenia balenia. Nesprávna príprava a skladovanie môžu spôsobiť ochorenie alebo ohrozenie zdravia dojčiat. Dôkladne postupujte podľa pokynov. Plasmon podporuje dojčenie. Materské mlieko je ideálnou stravou pre dojčatá a Svetová zdravotnícka organizácia ho odporúča ako výlučnú stravu do 6. mesiaca života a ako mliečnu zložku vyváženej stravy po prvom roku života. Ak dojčenie nie je možné, vždy sa poraďte so svojím pediatrom o možnostiach výživy. Plasmon Nutrimune 2 dojčenské mlieko sa má používať len na odporúčanie pediatra.

Zloženie: Mlieko s 3,2 % tuku (80 %), mliečna laktóza, rastlinné oleje (repkový, kokosový, slnečnicový s nízkym obsahom erukovín), maltodextrín, sušené fermentované odstredené mlieko s Lactobacillus paracasei CBA L74 (2. 1 %), fruktóza, minerálne soli (hydrogénfosforečnan vápenatý, citran trisodný, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, síran mangánatý, seleničitan sodný, jodid draselný), vitamíny (vitamín C, vitamín E, kyselina pantoténová, niacín, tiamín, vitamín B6, riboflavín, vitamín A, kyselina listová, vitamín K, biotín, vitamín D, vitamín B12), taurín, vanilín, emulgátor: sójový lecitín. Alergény sú uvedené tučným písmom.

- Vyrobené v Taliansku z talianskeho mlieka podľa prísnych noriem

- Obsahuje jedinečné fermentované mlieko s Lactobacillus paracasei CBA L74 a vitamíny A a D pre správny vývoj imunitného systému

- Zdroj vápnika, železa, zinku a 11 vitamínov

- Takmer 120 rokov skúseností s vývojom detskej výživy

- Od 12 do 24 mesiacov

- Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.