PLASMON Moje prvé sušienky bezlepkové do, 4m+

1×200 g, bezlepkové sušienky

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
5,69
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: PLASMON Moje prvé sušienky bezlepkové do, 4m+ 1×200 g, bezlepkové sušienky

X54788

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy. Bezlepková sušienka Plasmon s príjemnou vanilkovou vôňou po rozpustení dodáva dojčenskému mlieku jedinečnú chuť a konzistenciu. Jedinečná receptúra zo špeciálne vyvinutej múky bez lepku, palmového oleja, vajec a mlieka zaručuje, že sa sušienky rýchlo rozpúšťajú a ľahko strávi. Okrem toho sušienky obsahujú vápnik pre správny vývoj kostí a zubov, železo, ktoré je potrebné pre správny kognitívny vývoj, a množstvo vitamínov pre optimálny rast. Vhodné od 4. mesiaca veku, ak pediater neodporučí inak.

Použitie:

1. Pridajte sušienku do fľašky s mliekom 2. Fľašu pretrepávajte, kým sa sušienka nerozpustí v mlieku

Zloženie:

Kukuričný škrob (51 %), cukor, sušené odstredené mlieko, slnečnicový olej, maslo (mlieko), mliečna bielkovina, diastázová ryžová múka (4 %), kypriace činidlo (hydrogenuhličitan amónny), fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, emulgátor: slnečnicový lecitín, fumarát železitý, aróma, niacín, riboflavín, tiamín, vitamín B6. Alergény sú zvýraznené v zložení. Môže obsahovať stopy vlčieho bôbu. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.

- Rýchlo sa rozpúšťa a dodáva mlieku príjemnú chuť

- Bez palmového oleja, farbív a konzervačných látok

- Bez lepku

- Obsahuje vápnik, železo a vitamíny

- Vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií

- Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.