PLASMON Moje prvé cestoviny pšeničné Sabbiolina tarhoňa, 4m+

1×320 g, pšeničné cestoviny

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.
Na sklade v eshope
2,59
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X54755

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Cestoviny Plasmon Sabbiolina sú na rozdiel od štandardných cestovín pripravené tak, aby spĺňali všetky potreby vášho dieťaťa. Obsahujú len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi prísnou kontrolou kvality a vďaka svojej malej veľkosti a mäkkej konzistencii sa veľmi ľahko prehĺtajú a sú ideálne pri prerezávaní prvých zúbkov, takže sú ideálne na prípravu prvých gurmánskych príkrmov a zavádzanie nových chutí a textúr. Mamičky ocenia veľmi rýchlu prípravu - sú hotové už za 2 minúty. Vyrábajú sa v Taliansku podľa 100 % prírodnej receptúry z talianskej múky. Okrem toho obsahujú vápnik a vitamín B. Vhodné od 4. mesiaca veku, ak pediater neodporučí inak.

Príprava:

1. Priveďte do varu 200/250 ml vody alebo zeleninového vývaru.

2. Pridajte 1-2 polievkové lyžice cestovín.

3. Varte 2 minúty.

4. Pridajte ďalšie prísady, aby ste vytvorili požadovaný pokrm.

Zloženie:

Pšeničná múka (88,5 %), diastátová pšeničná múka (11 %), uhličitan vápenatý, fumarát železa, niacín, riboflavín, vitamín B6, tiamín.

Alergény nájdete v zložkách vyznačených tučným písmom. Môže obsahovať stopy sóje, mlieka, lupiny a vajec. OBSAHUJE LEPOK. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.

- Zloženie a tvar podľa potrieb dieťaťa.

- Zdroj vápnika a vitamínu B

- Ideálne na prípravu prvých jedál

- Vhodné pri prerezávaní prvých zúbkov

- Vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií

- Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.