PLASMON Moje prvé cestoviny bezlepkové ryžové Bebiriso slzičky 300 g, 4m+ Bezlepková cestovina

1×300 g, bezlepkové cestoviny

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
3,19
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: PLASMON Moje prvé cestoviny bezlepkové ryžové Bebiriso slzičky 300 g, 4m+ Bezlepková cestovina 1×300 g, bezlepkové cestoviny

X54767

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Bezlepkové cestoviny z ryžovej múky Plasmon Bebiriso sú na rozdiel od štandardných cestovín pripravené tak, aby spĺňali všetky potreby vášho dieťaťa. Obsahujú len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi prísnou kontrolou kvality a vďaka svojej malej veľkosti a mäkkosti sa veľmi ľahko prehĺtajú a sú ideálne na zvykanie si na žuvanie a zavádzanie nových chutí a textúr. Mamičky ocenia veľmi rýchlu prípravu - sú hotové už za 6 minút. Vyrábajú sa v Taliansku podľa 100 % prírodnej receptúry z talianskej ryžovej múky. Okrem toho obsahujú vápnik a vitamín B. Vhodné od 4. mesiaca veku, ak pediater neodporučí inak.

Príprava:

Priveďte do varu 300/350 ml vody alebo zeleninového vývaru. Pridajte 1-2 polievkové lyžice detskej ryže Plasmon Bebiriso. Varte 6 minút. 2. SUCHÉ: Priveďte do varu 700 ml vody. Pridajte 2-3 polievkové lyžice detskej ryže Plasmon Bebiriso. Varte 6 minút a potom sceďte.

Zloženie:

Ryžová múka (98 %), mliečnan vápenatý, emulgátor: mono-diglyceridy mastných kyselín, niacín, tiamín, vitamín B6.

Môže obsahovať stopy vlčieho bôbu. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.

- Zloženie a tvar podľa potrieb dieťaťa

- Zdroj vápnika a vitamínu B6

- Bez lepku

- Vhodné pri prerezávaní zubov

- Vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií

- Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.