PLASMON Kaša bezlepková ryžová, 4m+

1×230 g, bezlepková kaša

Značka: PLASMON

Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

4,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: PLASMON Kaša bezlepková ryžová, 4m+ 1×230 g, bezlepková kaša

X54816

Hlavný popis produktu

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy. Bezlepková ryžová kaša Plasmon je skvelou voľbou pri prechode z mlieka na potraviny, pretože okrem najkvalitnejších surovín s overiteľným pôvodom a veľmi dôkladným systémom kontroly kvality vyniká aj svojou chuťou a krémovou konzistenciou bez hrudiek, takže sa veľmi ľahko prehĺta. Mamičky ocenia veľmi jednoduchú prípravu bez varenia. Pripravuje sa v Taliansku podľa jedinečnej a 100% prírodnej receptúry z talianskej ryže. Je tiež zdrojom vlákniny, fosforu, vápnika a vitamínu B. Ideálne na kombinovanie s rôznymi príchuťami. Vhodné od 4. mesiaca veku, ak pediater neodporučí inak.

Príprava:

S VÝVAROM: 1. Do 180/200 ml teplej vody pridajte 3-4 polievkové lyžice kaše a chvíľu šľahajte. 2. Pridajte čajovú lyžičku extra panenského olivového oleja a varte niekoľko minút. S MLIEKOM: 1. Do 180/200 ml teplého mlieka pridajte 3-4 polievkové lyžice kaše a chvíľu šľahajte. 2. Na chutnú desiatu pridajte detskú ovocnú výživu Plasmon.

Zloženie:

Ryžová múka (94 %), vláknina (inulín), fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, vitamín C, niacín, kyselina pantoténová, riboflavín, tiamín, vitamín B6. Môže obsahovať stopy mlieka. Skladujte pri izbovej teplote na chladnom a suchom mieste.

- skvelá chuť a konzistencia bez hrudiek

- zdroj vlákniny, vápnika, fosforu a vitamínu B

- bez lepku - vhodné pri prechode z mlieka na jedlo

- vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií

- pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.