PLASMON Dezert jogurt a sušienka, 6m+

2×120 g, jogurt a sušienka

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
2,49
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: PLASMON Dezert jogurt a sušienka, 6m+ 2×120 g, jogurt a sušienka

X54789

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy. Pasterizovaný dezert s jogurtom a nezameniteľnou a neodolateľnou sladkou chuťou Plasmon sušienky s pasterizovanými mliečnymi enzýmami sú ideálnym dezertom na každú príležitosť. Pri výrobe všetkých našich produktov používame len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi starostlivou kontrolou kvality. Preto vo vani nájdete len starostlivo vybrané zložky najvyššej kvality. Pripravuje sa podľa 100 % prírodnej receptúry z talianskeho jogurtu a nenájdete v ňom žiadne pridané farbivá ani konzervačné látky. Je tiež zdrojom vitamínu C a vápnika pre správny rast kostí a zubov. V praktickom uzatvárateľnom balení, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou. Vhodné od 6 mesiacov veku, pokiaľ pediater neodporučí inak.

Zloženie:

Jogurt (mlieko) (60 %), voda, sušienka Plasmon (6 %) (pšeničná múka, cukor, rastlinné oleje (slnečnicový, olivový), sušené odstredené mlieko, pšeničný škrob, jačmenný sladový extrakt, kypriace látky (hydrogenuhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), uhličitan vápenatý, emulgátor: (slnečnicový lecitín, aróma, fumarát železa, niacín, riboflavín, tiamín, vitamín B6), cukor, mliečne bielkoviny, kukuričný škrob, koncentrát citrónovej šťavy, prírodná aróma, vitamín C. Alergény sú uvedené tučným písmom.

Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla. Po otvorení uchovávajte v chlade a spotrebujte do 24 hodín.

- Bez pridaných farbív a konzervačných látok

- Vyrobené z talianskeho jogurtu

- Vyrobené v Taliansku

- Zdroj vitamínu C a vápnika

- Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.