PLASMON Desiata ovocná marhuľa a banán v aseptických nádobkách, 6m+

4×100 g, ovocná desiata

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

2,79
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: PLASMON Desiata ovocná marhuľa a banán v aseptických nádobkách, 6m+ 4×100 g, ovocná desiata

X54792

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy. Pri výrobe všetkých našich produktov používame len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi starostlivou kontrolou kvality. Preto v ovocnej desiate Plasmon s marhuľami a banánmi nájdete len starostlivo vybrané, ručne zbierané a ideálne zrelé ovocie, ktoré sa pestuje a zbiera podľa prísnych a starostlivo kontrolovaných noriem, aby sa zaručila najvyššia kvalita. Okrem toho vyberáme len tie druhy, ktoré najlepšie vyhovujú výživovým potrebám vášho dieťaťa. Pripravuje sa podľa 100 % prírodnej receptúry a nenájdete v ňom žiadny pridaný škrob, farbivá ani konzervačné látky. Obsahuje len prírodné ovocné cukry a je zdrojom vitamínu C. V praktickom uzatvárateľnom balení, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou. Vhodné od 6 mesiacov veku, ak pediater neodporučí inak.

Zloženie:

Marhuľa (50,0 %), banán (49,8 %), koncentrát citrónovej šťavy, vitamín C. Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla. Po otvorení ho znovu uzavrite, uložte do chladničky a spotrebujte do 24 hodín.

- Bez palmového oleje

- Bez pridaných farbív a konzervačných látok

- Ovocie pestované a zbierané podľa najvyšších štandardov

- Vyrobené v Taliansku - Zdroj vitamínu C

- Praktické uzatvárateľné balenie

- Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.