PLASMON Chrumky zeleninové bezlepkové na cesty Paff mrkva a tekvica, 12m+

1×15 g, zeleninové chrumky

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
1,25 ušetríte 0,14 €

Pôvodná cena 1,39 € , zľava 10%

Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X54800

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy. Nesmažené chrumky Plasmon Paff sú ideálnym občerstvením na každú príležitosť. Sú pripravené tak, aby okrem skvelej chuti zabavili aj zvedavé detské rúčky. Vďaka prvotriednym a rozmanitým surovinám s vysledovateľným pôvodom a veľmi prísnej a starostlivej kontrole kvality sú chrumky Plasmon Paff mrkva a tekvica ideálnym spoločníkom vášho dieťaťa pri objavovaní nových chutí a textúr. Okrem toho neobsahujú lepok, pridanú soľ, farbivá a konzervačné látky. Praktické 15g balenie je vhodné na použitie doma aj na cestách. Vhodné od 12 mesiacov, ak pediater neodporučí inak.

Zloženie:

Kukuričná múka (74 %); slnečnicový olej; mrkvový prášok (7 %) (mrkva (60 %); ryžová múka); tekvicový prášok (7 %); tiamín. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla. Po otvorení skladujte v uzavretej nádobe, aby potraviny zostali čerstvé.

- nie je vyprážaný

- bez lepku

- bez pridaných farbív a konzervačných látok

- bez pridanej soli

- vyrobené v Taliansku

- tvarované tak, aby bavili zvedavé detské ruky

- pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.