PLASMON Cestoviny semolinové Pennette penne, 10m+

1×340 g, cestoviny

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
2,69
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X54772

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Cestoviny Plasmon Pennette sú pripravené spôsobom, ktorý na rozdiel od štandardných cestovín spĺňa všetky potreby vášho dieťaťa a zároveň mu približuje pravú chuť talianskych cestovín. Obsahujú len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi prísnou kontrolou kvality a pripravujú sa v Taliansku podľa 100% prírodnej receptúry s použitím výlučne talianskej múky. Vďaka vyváženej kombinácii pšeničnej krupice a múky majú Pennette mäkkú konzistenciu ideálnu na prerezávanie prvých zúbkov, zatiaľ čo plná chuť pravých talianskych cestovín rýchlo privykne vášho malého stravníka na jedlá pre dospelých. Rodičia ocenia veľmi rýchlu prípravu - hotové sú už za 5 minút. Okrem toho obsahujú vápnik a vitamín B. Vhodné od 10 mesiacov, ak pediater neodporučí inak.

Príprava:

1. Do 500 ml vody pridajte 2-3 polievkové lyžice cestovín. 2. Varte 5 minút a potom vodu vylejte. 3. Pridajte ostatné prísady a vytvorte požadovaný recept. 4. Odporúčanie: pridajte lyžicu oleja.

Zloženie:

Krupica z tvrdej pšenice (49,8 %), múka z mäkkej pšenice (49,7 %), uhličitan vápenatý, fumaran železnatý, niacín, riboflavín, vitamín B6, tiamín.

Alergény sú zvýraznené v zložení. Môže obsahovať stopy sóje, mlieka, vlčieho bôbu a vajec. OBSAHUJE LEPOK. Skladujte na zakrytom, čistom a suchom mieste pri izbovej teplote, mimo dosahu škodcov a možných zdrojov kontaminácie (nepríjemný zápach, cudzie telesá atď.).

- Zloženie a tvar podľa potrieb dieťaťa

- Zdroj vápnika, železa a vitamínu B

- Pravá chuť talianskych cestovín

- Vhodné pri prerezávaní prvých zúbkov

- Vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií

- Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.