PLASMON Cestoviny semolinové Fattoria zvieratká, 10m+

1×340 g, cestoviny

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

3,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: PLASMON Cestoviny semolinové Fattoria zvieratká, 10m+ 1×340 g, cestoviny

X54795

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy. Cestoviny Plasmon Fattoria sú pripravené tak, aby na rozdiel od štandardných cestovín spĺňali všetky potreby vášho dieťaťa a zároveň mu predstavili pravú chuť talianskych cestovín. Deti si tieto cestoviny zamilujú vďaka ich skvelej chuti a konzistencii, ale aj zábavným tvarom zvieratiek z farmy. Obsahujú len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi prísnou kontrolou kvality a pripravujú sa v Taliansku podľa 100% prírodnej receptúry s použitím výlučne talianskej múky. Vďaka vyváženej kombinácii pšeničnej krupice a múky majú cestoviny Plasmon Fattoria mäkkú konzistenciu ideálnu na prerezávanie prvých zúbkov, zatiaľ čo plná chuť pravých talianskych cestovín rýchlo privykne vášho malého stravníka na jedlá pre dospelých. Rodičia ocenia veľmi rýchlu prípravu - hotové sú už za 9 minút. Okrem toho obsahujú vápnik a vitamín B. Vhodné od 10 mesiacov, ak pediater neodporučí inak.

Príprava:

1. Do 500 ml vody pridajte 2-3 polievkové lyžice cestovín. 2. Varte 9 minút a potom vodu vylejte. 3. Pridajte ostatné prísady a vytvorte požadovaný recept. 4. Odporúčanie: pridajte lyžicu oleja.

Zloženie:

Krupica z tvrdej pšenice (49,8 %), pšeničná múka (49,7 %), uhličitan vápenatý, fumarát železa, niacín, riboflavín, vitamín B6, tiamín. Alergény sú zvýraznené v zložení. Môže obsahovať stopy sóje, mlieka, vlčieho bôbu a vajec. OBSAHUJE LEPOK. Skladujte na zakrytom, čistom a suchom mieste pri izbovej teplote, mimo dosahu škodcov a mimo možných zdrojov kontaminácie (nepríjemný zápach, cudzie telesá atď.).

- Zloženie a tvar podľa potrieb dieťaťa

- Zdroj vápnika, železa a vitamínu B

- Skutočná chuť talianskych cestovín

- Vhodné pri prerezávaní prvých zúbkov

- Vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií

- Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.