Plasmon Cestoviny Pšeničné Makaróny 10m+ 340g

1×340 g

Značka: PLASMON
Výrobky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
2,59
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X58786

Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Na rozdiel od štandardných cestovín sú cestoviny Plasmon Maccheroncini pripravené tak, aby spĺňali všetky potreby vášho dieťaťa a zároveň mu predstavili pravú chuť talianskych cestovín. Tieto cestoviny si deti zamilujú vďaka ich skvelej chuti a konzistencii. Obsahujú len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi prísnou kontrolou kvality a pripravujú sa v Taliansku podľa 100 % prírodnej receptúry s použitím výlučne talianskej múky. Vďaka vyváženej kombinácii pšeničnej krupice a múky majú cestoviny Plasmon Maccheroncini mäkkú konzistenciu ideálnu na prerezávanie prvých zúbkov, zatiaľ čo plná chuť pravých talianskych cestovín rýchlo privykne vášho malého stravníka na jedlá pre dospelých. Rodičia ocenia veľmi rýchlu prípravu - hotové sú už za 5 minút. Okrem toho obsahujú vápnik a vitamín B6. Vhodné od 10. mesiaca veku, ak pediatr neodporučí inak.

Pokyny na prípravu: 1. Do 500 ml vody pridajte 2-3 polievkové lyžice cestovín. 2. Varte 5 minút a potom vodu vylejte. 3. Pridajte ostatné prísady a vytvorte požadovaný recept. 4. Odporúčanie: pridajte lyžicu oleja. - Zloženie a tvar podľa potrieb dieťaťa - Zdroj vápnika, železa a vitamínu B - Skutočná chuť talianskych cestovín - Vhodné pri prerezávaní prvých zúbkov - Vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií - Pôvod všetkých zložiek nájdete na stránke plasmon.it/filiera

Zloženie: Krupica z tvrdej pšenice (49,8 %), pšeničná múka (49,7 %), uhličitan vápenatý, fumarát železa, niacín, riboflavín, vitamín B6, tiamín. Alergény sú zvýraznené v zložení. Môže obsahovať stopy sóje, mlieka, lupiny a vajec. OBSAHUJE LEPOK. Skladujte na zakrytom, čistom a suchom mieste pri izbovej teplote, mimo dosahu škodcov a mimo možných zdrojov kontaminácie (nepríjemný zápach, cudzie telesá atď.).


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.