PLASMON Cestoviny pšeničné Gemmine ryža, 6m+

1×340 g, pšeničné cestoviny

Značka: PLASMON
Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
2,59
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X54758

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Cestoviny Plasmon Gemmine sú na rozdiel od štandardných cestovín pripravené tak, aby spĺňali všetky potreby vášho dieťaťa. Obsahujú len tie najkvalitnejšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi prísnou kontrolou kvality a vďaka svojej malej veľkosti a mäkkej konzistencii sa veľmi ľahko prehĺtajú a sú ideálne pri prerezávaní prvých zúbkov, takže sú ideálne na prípravu prvých gurmánskych jedál a zavádzanie nových chutí a textúr. Mamičky ocenia veľmi rýchlu prípravu - sú hotové už za 4 minúty. Vyrábajú sa v Taliansku podľa 100 % prírodnej receptúry z talianskej múky. Okrem toho obsahujú vápnik a vitamín B. Vhodné od 6 mesiacov, ak pediater neodporučí inak.

Príprava:

1. Na prípravu jedla pridajte 2 polievkové lyžice cestovín do vriaceho vývaru (200/250 ml) a varte 4 minúty.

2. Ak ju chcete pripraviť suchú, varte ju 4 minúty v 500 ml vriacej vody a dobre ju sceďte.

Zloženie:

Pšeničná múka (99,5 %), uhličitan vápenatý, fumarát železa, niacín, riboflavín, vitamín B6, tiamín.

Alergény sú uvedené tučným písmom. Môže obsahovať stopy sóje, mlieka, vlčieho bôbu a vajec. OBSAHUJE LEPOK. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.

- Zloženie a tvar podľa potrieb dieťaťa.

- Zdroj vápnika a vitamínu B

- Ideálne na prípravu prvých jedál

- Vhodné pri prerezávaní prvých zúbkov

- Vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií

- Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.