BIODERMA Photoderm NUDE Touch SPF50 + (V2)

1×40 ml, zmiešaná až mastná pleť

Značka: BIODERMA
Slnečná ochrana SPF 50+ s tmavým odtieňom určená pre zmiešanú až mastnú pleť .
Na sklade Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
20,89
Doprava zadarmo
20 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X38541 ADC

Kombinácia minerálnych UVA a UVB filtrov a patentu Bunkovej BioochranyTM chráni pokožku pred poškodením okamžite a trvalo.
Patent Bunkovej BioochranyTM aktivuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky, chráni bunky a bojuje proti predčasnému starnutiu kože.


Nová, revolučná textúra (liquid-to-poweder technology) funguje v 3 krkoch:

  • Po aplikácii sa prchavé látky odparia a vytvorí extrémne ľahká textúra
  • Hodvábna aplikácia umožňuje rozvnomerné rozloženie pigmentov a filtrov po pokožke pre dokonale chránenú a zjednotenú pleť.
  • Hydratačné zložky prenikajú do povrchových vrstiev pokožky, čím vytvárajú základ pre púdrový, matný efekt.
  • Okamžité zmatnenie pokožky a ochrana pred nedokonalosťami.

Kontrola lesku pleti až na 8 hodín, kyselina salicylová šetrne a jemne vyhladzuje povrch pokožky a rozžiaruje ju. Capryloyl glycin znižuje produkciu kožného mazu. Patent FluidactivTM reguluje jeho kvalitu, čím zabraňuje upchávaniu pórov a upokojuje pokožku a tým predchádza vzniku nedokonalostí. Vhodný od teenagerského veku. Aplikujte na zdravú pokožku.

Návod na použitie:
Pred použitím pretrepať, kým počujete zvuk guličiek. Po každodennej hydratácii pokožky aplikujte na tvár a krk pred vystavením slnečnému žiareniu. Naneste rovnomerne a v dostatočnom množstve pred pobytom na slnku (malé množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany). Aplikáciu opakujte vždy pred a po kúpaní, pri zotretí a športovaní.