Philips Sonicare for Teens Violet HX6212/88

1 kus

Na sklade

Doprava zadarmo
72 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X40023

PHILIPS SONICARE HX6212/88

  •  
  • Easy Start: Postupne zvyšuje výkon v priebehu prvých 14 dní používania
  • Ideálna zubná kefka pre ľudí so strojčekom na zuby
  • Frekvencia: Až 31 000 sterov kefky za minútu
  • Výkon: odstráni až 7 x viac povlaku
  • Pomáha obmedziť vznik zubného kazu
  • Inteligentný časovač a počítadlo Quadpacer
  • Indikátor signalizuje úroveň nabitia batérie
  • Farba: fialová


Odstráni až 7 x viac povlaku

Nasaďte kefkový nástavec InterCare a vylepšite stav ďasien už za dva týždne. Výnimočne dlhé štetiny pomáhajú odstrániť viac povlaku z ťažko dostupných miest a medzi zubami a prispievajú tak k zdravým ďasnám.
Čistenie medzizubného priestoru a strojčeka

Hlavica zubnej kefky Philips Sonicare InterCare s výnimočne dlhými štetinami je navrhnutá na dokonalé čistenie priestoru medzi zubami a strojčeka.
Výkonné a zároveň jemné čistenie

Silné sonické vibrácie premenia vašu zubnú pastu na bubliny bojujúce s povlakom a zaženú ich hlboko medzi vaše zuby a pozdĺž vašich ďasien. Vaše zuby zároveň okúsia 31 000 jemných a zároveň účinných čistiacich sterov. Len v 2 minútach získate mesačnú dávku manuálneho čistenia zubov.
So zahnutým krkom

Jedinečný tvar tela kefky Philips Sonicare v kombinácii s našimi kefkovými nástavcami znamená, že čisteniu neuniknú ani ťažko dostupné miesta, ako sú zadné zuby.
Program jednoduchého začiatku

Na začiatku niečoho nového si niekedy človek musí najprv zvyknúť. Náš program jednoduchého začiatku vám dáva možnosť postupného, jemného zvyšovania intenzity čistenia počas prvých 14 použití vašej novej zubnej kefky.
Pomáha rozjasniť váš úsmev

Získajte prirodzene belšie zuby vďaka našej jedinečnej sonickej technológii. 31 000 sterov kefky za minútu pomáha odstraňovať každodenné škvrny od jedla a nápojov, takže váš úsmev sa šetrne rozjasní každým čistením.
Časovače vás podporujú počas 2 minút čistenia

Na dôsledné vyčistenie zubov sú potrebné 2 minúty. Náš QuadPacer vám dá vedieť, kedy ste strávili optimálny čas na každej časti vašich úst, zatiaľ čo Smartimer oznámi, kedy uplynul celkový čas. Spolu vám pomáhajú dosiahnuť odporúčaný čas pri každom čistení.
Pribalené príslušenstvo:

Rukoväte: 1 rukoväť Philips Sonicare for Teens
Kefkové nástavce: 1 ks ProResults plaque control a 1 ks InterCare, štandardná veľkosť
Nabíjacia jednotka
Cestovné puzdro