Philips Sonicare for Teens Black HX6212/89

1 kus

Na sklade

Doprava zadarmo
72 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X40024

Benefity produktu

  • Šetrná sonická technológia s 62 000 pohyb­mi/min
  • Odstraňuje až 7× viac zubného povlaku než manuálna kefka
  • Bezpečná a šetrná k zubom a ďasnám, vhodná na zubný strojček, skvelá pre začiatočníkov
  • Praktické cestovné púzdro


Unikátna sonická technológia

Kefka Philips Sonicare povlak zo zubov stiera, zároveň dokáže napeniť zubnú pastu na bublinky a tie následne vháňať do medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien. Za jednu minútu prevedie 62 000 pohybov, teda mnohonásobne viac než pri ručnom čistení. Nielen, že vaše zuby budú vyčistené na jednotku, kefka ich taktiež vybieli a dôkladne osvieži váš dych.

K vynikajúcim výsledkom poslúžia dve špeciálne hlavice, ktoré sa jednoducho vymieňajú. Hlavica InterCare krásne ošetrí vaše ďasná, ktoré budú už po dvoch týždňoch preukázateľne zdravšie. Hlavica je umiestnená na šikmom krčku, aby sa kefka jednoducho dostala i na ťažko dostupné miesta. Odstráni tak mnohonásobne viac povlaku než bežná manuálna kefka. Druhá hlavica Optimal Plaque Defence odstráni oproti manuálnej kefke oveľa viac povlaku. Kefka sa so svojimi štetinkami dostane až tesne k línií pozdĺž ďasien, kde sa s normálnou kefkou nedostanete. Vibrácie naviac ďasná príjemne premasírujú a tím i prekrvia. Dlhé vlákna oboch hlavíc bez problémov vyčistia aj zuby so strojčekom, kde preniknú i do medzier.
Dva časovače, vhodné pre začiatočníkov

Vyvinutý i pre začiatočníkov, ktorí s elektrickými kefkami dosiaľ nemali žiadne skúsenosti. Kefka Philips je vybavená dvoma časovačmi, ktoré vám pomôžu dodržať čas potrebný na správne vyčistenie zubov. Quad Pacer dozerá, ako dlho ste strávili čistením jednotlivých častí úst, časovač Smartimer sa zas ozve, akonáhle uplynú odporúčané 2 minúty na čistenie zubov. Kefka je vhodná ako pre začiatočníkov, tak aj ako plynulý prechod z detskej sonickej kefky na dospelú variantu.

Sonická zubná kefka for Teens vám zaistí pri čistenie pocit bezpečia. Sonická technológia je vhodná pre použitie so zubným strojčekom, výplňami, korunkami a fazetami a je možné ju použiť dokonca i pri každodennom ošetrovaní chorých ďasien. Predchádza tvorbe zubného kazu a zlepšuje zdravie ďasien.
Príslušenstvo na cesty

V praktickom cestovnom puzdre bude vaša kefka vždy hygienicky uložená. Kompaktná nabíjacia základňa zase udrží zariadenie nabité na cestách. Užijete si dva týždne pravidelného používania na jedno plné nabitie a pre dlhšie cesty majte po ruke túto nabíjačku.