Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8438/01

1 kus - prístroj na medzizubnú hygienu

Elektrická ústna sprcha Philips Sonicare Airfloss, šetrné čistenie medzizubných priestorov, odstranenie až 99,9 % zubného povlaku, zdravšie zuby a ďasná, 3 režimy prestriekania, 2x náhradná dýza, objem nádržky 60ml, akumulátorové napájanie.
89,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
89 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44859

benefity produktu

  •     Efektívny ako zubná niť
  •     Odstraňuje až 99,9 % zubného povlaku
  •     Znižuje riziko zubného kazu

 

Dôkladná starostlivosť o vaše zuby

Ústna sprcha Philips má klinicky overené výsledky čistenia, a to vďaka jedinečnej technológií, ktorá kombinuje zmes mikrokvapôčok vody a vzduchu. Philips Sonicare AirFloss Ultra White HX8438/01 tak skvelo čistí medzizubné priestory a líniu pozdĺž ďasien. Pre ešte dlhší pocit sviežeho dychu naplňte nádržku na tele sprchy Philips ústnou vodou, namierte a použite. Behom chvíľky bude vaša ústna dutina zbavená baktérií a vám zostane len príjemný pocit sviežosti.

 

Maximálne jednoduché použitie, efektívne ako zubná niť

Aby ste dosiahli celkové zdravie ústnej dutiny, je nutné získať zdravý návyk pri používaní ústnej sprchy. Philips Sonicare AirFloss ponúka jednoduchý a rýchly spôsob, ako udržať ústnu dutinu čistú a zdravú. Ústna sprcha Philips zvládne zlepšiť zdravie ústnej dutiny rovnako ako zubná niť, a to už za dva týždne. Použitie Philips Sonicare AirFloss Ultra White je ale jednoduchšie a príjemnejšie.

 

Medzizubná hygiena za 60 sekúnd

AirFloss Ultra potrebuje iba 60 sekúnd denne k tomu, aby pomohol udržať medzizubné priestory a ďasná zdravé a čisté. Tryska AirFloss maximálne zosilňuje účinnosť prestrekovacej technológie od spoločnosti Philips. Čistenie je tak rýchlejšie a účinnejšie ako kedykoľvek predtým. Nastavene prestreku pri používaní je pritom intuitívne. Výstup vzduchu a mikrokvapôčok vody sa dá jednoducho prispôsobiť svojim potrebám. Na výber budete mať hneď 3 frekvencie dávky (jednoduchá, dvojitá, trojitá).

 

Zníženie rizika výskytu zubného kazu

Tím, že ústna sprcha účinne odstraňuje zubný povlak rovnako napomáha ku zníženiu rizika výskytu zubného kazu medzi zubami. Medzi klinicky preukázané výsledky používania ústnej sprchy Philips Sonicare AirFloss Ultra White HX8438/01 rovnako patrí zlepšenie zdravia ďasien a zníženie krvácania ďasien.