Philips OneBlade na tvár QP2721/20

1×1 ks, holiaci strojček

Značka: PHILIPS

Philips OneBlade zastriháva, tvaruje a holí akokoľvek dlhé fúzy bez podráždenia pokožky.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

40,99
Doprava zadarmo

O produkte: Philips OneBlade na tvár QP2721/20 1×1 ks, holiaci strojček

X65244

Philips OneBlade je revolučný hybridný zastrihávač, ktorý dokáže zastrihávať, tvarovať a holiť fúzy akejkoľvek dĺžky a vytvárať presné línie a tvary. Zabudnite na viac nástrojov, OneBlade zvládne všetko.

  • Jedinečná technológia OneBlade
  • Použitie na tvár
  • Zastriháva, tvaruje a holí bez podráždenia
  • Mokré i suché používanie
  • Hrebeň s 5 nastaveniami dĺžky
  • Výdrž batérie: 45 min

S Philips OneBlade nehrozí nepríjemné podráždenie ani začervenanie pokožky, a to ani v prípade, že máte veľmi citlivú pleť. Prístroj využíva systém dvojitej ochrany, ktorý kombinuje zaoblené špičky a špeciálny povrch čepelí pre plynulý pohyb po pokožke a maximálnu bezpečnosť. Technológia rýchlo sa pohybujúceho ostria zaisťuje až 200 pohybov za sekundu, a preto prístroj neťahá ani veľmi dlhé fúzy.

Philips OneBlade je vodotesný a môžete ho používať podľa toho, ako vám to najviac vyhovuje. Je vhodný pre suché používanie aj používanie s vodou, dokonca aj v sprche. Čistenie je jednoduché, prístroj stačí opláchnuť pod tečúcou vodou.

Philips OneBlade zvládne všetko: oholiť do hladka, zastrihnúť fúzy do rovnomerného strniska, vytvoriť precízne línie, upraviť briadku, fúzy či kotlety. Využíva obojstrannú čepeľ, ktorou je možné holiť viacerými smermi.

Ak je vaším štýlom upravené strnisko, oceníte hrebeňový nástavec s 5 nastaveniami dĺžky v rozmedzí od 1 mm do 5 mm. Jeho ovládanie je veľmi jednoduché, preferovanú dĺžku stačí nastaviť otočením kolieska.

Čepeľ OneBlade je navrhnutá pre dlhodobý výkon. Pre najlepšie výsledky je potrebné čepeľ meniť raz za 4 mesiace.* Výmena je ľahká, novú čepeľ stačí nacvaknúť.

* Pre najlepšie oholenie. Pri 2 kompletných oholeniach za týždeň. Skutočné výsledky sa môžu líšiť.

Príslušenstvo

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.