Philips OneBlade na tvár QP2520/65 s cestovným puzdrom

1×1 ks, holiaci strojček

Značka: PHILIPS
Philips OneBlade QP2520/30 je nový revolučný hybridný zastrihávač, ktorý dokáže zastrihávať a holiť fúzy akejkoľvek dĺžky a vytvárať presné línie a tvary. Zabudnite na používanie niekoľkých nástrojov na zastrihávanie, úpravu a holenie fúzov, OneBlade zvládne všetko.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

39,99 ušetríte 18,40 €

Pôvodná cena 58,39 € zľava 32%

Doprava zadarmo

O produkte

X52118

Philips OneBlade je revolučný zastrihávač, ktorý zastriháva, tvaruje a holí akokoľvek dlhé fúzy bez podráždenia. Zabudnite na viac krokov a používanie niekoľkých nástrojov. OneBlade zvládne všetko.

Philips OneBlade na tvár QP2520/65 s cestovným puzdrom

  • zastrihávanie, tvarovanie a oholenie akokoľvek dlhých fúzov
  • oholí bez podráždenia a porezania pokožky
  • obojstranná čepeľ
  • vodotesný, pre mokré aj suché použitie
  • 3 nástavce pre zastrihávanie na 1, 3 a 5 mm
  • výdrž batérie 45 min na jedno nabitie
  • pevné cestovné puzdro

Philips OneBlade je vybavený novou revolučnou technológiou pre styling tváre a starostlivosť o vzhľad. Dokáže zastrihávať, tvarovať a holiť fúzy všetkých dĺžok. Vďaka systému dvojitej ochrany, kĺzavému poťahu v kombinácii so zaoblenými špičkami, je holenie ľahšie a pohodlnejšie. Technológia holenia predstavuje rýchlo sa pohybujúce ostrie (200-krát za sekundu), ktoré je účinné aj pre dlhé fúzy. Na jedno 8-hodinové nabitie zaistí OneBlade až 45 minút bezšnúrového používania pre vaše pohodlie.

Na zastrihávanie fúzov, tvarovanie línií a holenie akokoľvek dlhých fúzov už nepotrebujete viac nástrojov – OneBlade zvládne všetko. Vytvorte presné okraje pomocou obojstrannej čepele. Hoľte sa oboma smermi a ľahko a rýchlo dosiahnete viditeľný výsledok. Upravte si línie svojho strihu rýchlo a jednoducho v priebehu sekúnd!

Skracujte fúzy na svojej tvári s jedným z 3 hrebeňových nástavcov na strnisko (1, 3 a 5 mm), ktoré sú súčasťou balenia: 1 mm zastrihávací hrebeň pre jednodňové strnisko, 3 mm pre zastrihnutie nakrátko a 5 mm pre dlhé strnisko.

OneBlade neholí vrchnú vrstvu pokožky ako tradičné žiletky – a preto ju nedráždi. Prechádzajte proti smeru rastu strniska a pohodlne si ohoľte fúzy akejkoľvek dĺžky. Pri holení môžete, ale nemusíte použiť penu – je to len na vás.

OneBlade kopíruje kontúry vašej tváre a umožňuje jednoducho a pohodlne zastrihávať a holiť všetky časti tváre. Na úpravu okrajov použite obojstrannú čepeľ a vytvorte bezchybné línie pohybom čepele ktorýmkoľvek smerom. Čepele sú navrhnuté pre dlhodobý výkon. Na dosiahnutie optimálneho výkonu je potrebné každú čepeľ meniť len raz za 4 mesiace*. Výmena je jednoduchá a praktická, novú čepeľ stačí nacvaknúť.

OneBlade je vodoodolný, takže sa ľahko čistí: stačí ho opláchnuť pod tečúcou vodou. Môžete ho použiť napríklad aj v sprche.

Praktické puzdro

S praktickým pevným cestovným puzdrom bude váš OneBlade bezpečne uložený a pripravený na použitie či už ste doma, alebo na cestách.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.