Philips OneBlade na tvár QP2520/65 s cestovným puzdrom

1×1 kus

Značka: PHILIPS
Philips OneBlade QP2520/30 je nový revolučný hybridný zastrihávač, ktorý dokáže zastrihávať a holiť fúzy akejkoľvek dĺžky a vytvárať presné línie a tvary. Zabudnite na používanie niekoľkých nástrojov na zastrihávanie, úpravu a holenie fúzov, OneBlade zvládne všetko.
49,39
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
49 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X52118

  • typ: Philips OneBlade QP2520/65
  • obojstranné ostrie s dvojitou ochrannou pred porezaním, vhodné aj pre citlivú pleť
  • pre zastrihávanie, tvarovanie a oholenie ľubovoľne dlhých fúzov
  • vodotesný, výdrž batérie 45 min / 8 hod nabíjania
  • súčasťou balenia sú 3 hrebeňové nadstavce – 1 mm, 3 mm a 5 mm + 3 cestovné pevné puzdro

Objavte úplne nový a revolučný spôsob holenia a úpravy fúzov! Philips OneBlade si poradí so zastrihávaním, tvarovaním aj holením. Vďaka unikátnej technológii OneBlade, ktorá kombinuje rýchlo sa pohybujúce ostrie so systémom dvojitej ochrany, zvládne oholiť fúzy akejkoľvek dĺžky bez poranenia alebo podráždenia. Holiaci strojček Philips OneBlade je úplne vodotesný, vhodný na mokré aj suché holenie.

Pri čistení ho teda stačí opláchnuť pod tečúcou vodou. Rovnako si môžete vybrať holenie s penou, aj bez nej – voľba je len na vás. Súčasťou balenia sú 3 hrebeňové nadstavce – 1 mm, 3 mm a 5 mm, ktoré umožňujú zastrihnúť fúzy do požadovanej dĺžky. Batéria s dlhou výdržou poskytuje až 45 minút konštantnej prevádzky.

Plné nabitie potom trvá približne 8 hodín. Philips One Blade tentokrát v špeciálnom balení – v cestovnom, pevnom puzdre. Pre jednoduchšie prenášanie vašej hygienickej pomôcky.