Philips OneBlade na tvár a telo QP2821/20

1×1 ks, holiaci strojček

Značka: PHILIPS

Philips OneBlade zastriháva, tvaruje a holí akokoľvek dlhé fúzy a chlpy na tele bez podráždenia pokožky.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
66,29
Doprava zadarmo

O produkte: Philips OneBlade na tvár a telo QP2821/20 1×1 ks, holiaci strojček

X65242

Philips OneBlade je revolučný hybridný zastrihávač, ktorý dokáže zastrihávať, tvarovať a holiť fúzy na tvári a chlpy na tele akejkoľvek dĺžky a vytvárať presné línie a tvary. Zabudnite na viac nástrojov, OneBlade zvládne všetko.

  • Jedinečná technológia OneBlade
  • Na tvár, telo a intímne partie
  • Zastriháva, tvaruje a holí bez podráždenia
  • Mokré i suché používanie
  • Hrebeň s 5 nastaveniami dĺžky
  • Ochranný nástavec a hrebeň na telo (3 mm)
  • Výdrž batérie: 45 min

S Philips OneBlade nehrozí nepríjemné podráždenie ani začervenanie pokožky, a to ani v prípade, že máte veľmi citlivú pleť. Prístroj využíva systém dvojitej ochrany, ktorý kombinuje zaoblené špičky a špeciálny povrch čepelí pre plynulý pohyb po pokožke a maximálnu bezpečnosť. Technológia rýchlo sa pohybujúceho ostria zaisťuje až 200 pohybov za sekundu, a preto prístroj neťahá ani veľmi dlhé fúzy.

Philips OneBlade je vodotesný a môžete ho používať podľa toho, ako vám to najviac vyhovuje. Je vhodný pre suché používanie aj používanie s vodou, dokonca aj v sprche. Čistenie je jednoduché, prístroj stačí opláchnuť pod tečúcou vodou.

Philips OneBlade zvládne všetko: oholiť do hladka, zastrihnúť fúzy do rovnomerného strniska, vytvoriť precízne línie, upraviť briadku, fúzy či kotlety. Využíva obojstrannú čepeľ, ktorou je možné holiť viacerými smermi. Rovnako dobre vám poslúži na úpravu chlpov na tele.

Príslušenstvo na úpravu tela, ktoré je súčasťou balenia, vám umožní ošetriť všetky časti tela s maximálnym pohodlím. Hrebeň na telo zastriháva chlpy na dĺžku 3 mm a extra šetrný nástavec využijete pre ošetrenie citlivých partií. Zabudnite na porezanie či poškrabanie pokožky!

Ak je vaším štýlom upravené strnisko, oceníte hrebeňový nástavec s 5 nastaveniami dĺžky v rozmedzí od 1 mm do 5 mm. Jeho ovládanie je veľmi jednoduché, preferovanú dĺžku stačí nastaviť otočením kolieska.

Čepeľ OneBlade je navrhnutá pre dlhodobý výkon. Pre najlepšie výsledky je potrebné čepeľ meniť raz za 4 mesiace.* Výmena je jednoduchá, novú čepeľ stačí nacvaknúť.

OneBlade je bezšnúrový a na jedno nabitie, ktoré trvá asi 8 hodín, vystačí až na 45 minút nepretržitej úpravy tváre alebo tela. Pohodlné uskladnenie aj na cestách zaistí cestovný obal.

* Pre najlepšie oholenie. Pri 2 kompletných oholeniach za týždeň. Skutočné výsledky sa môžu líšiť.

Príslušenstvo

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.