AVENT Cumlík na fľašu Natural č.1

1×2 ks, silikónový cumlík na fľašu

Cumlík Natural na fľašu AVENT Natural - novorodenecký prietok. Extra mäkký silikónový cumlík.
Na sklade v eshope
9,19
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X21250 ADC

• novorodenecký prietok
• pre deti od narodenia
• materiál: ultra mäkký a pružný silikón
Cumlík Natural na fľašu AVENT Natural - novorodenecký prietok. Extra mäkký silikónový cumlík.
Ideálny pre novorodencov a dojčené deti.
Široký tvar mäkkého cumlíka v tvare bradavky núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať podobne ako pri bradavke na prsníku. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.
Klinické pokusy* prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebudení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.
Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý má inovovaný dvojitý ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.
Dojčenské fľaše AVENT Natural musia byť používané s cumlíkom AVENT Natural, ktorý má široký tvar podobný bradavke a jedinečný lupienkový dizajn
Na dojčenské fľaše AVENT Classic môžete použiť cumlík AVENT Classic/Antikolik, ktorý má na základni tesniaciu manžetu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.