Petstages Žuvacia hračka Dental Mini

1×1 ks, hračka pre psy

Petstagesages dental mini žuvacia hračka pre šteniatka.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

8,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Petstages Žuvacia hračka Dental Mini 1×1 ks, hračka pre psy

X83661

Hlavný popis produktu

Petstages Mini Dental Chew Starter Pack je ideálny darček pre šteňa vo vašom živote. Táto trojica dentálnych žuvacích hračiek je navrhnutá tak, aby riešila množstvo dentálnych problémov, aby vaše šteňa zostalo šťastné a zdravé!

Súprava obsahuje jednu Mini Orka Pinecone vyrobenú z odolnej TPE gumy a uzlíkové bavlnené stuhy, ktoré pomáhajú masírovať ďasná vášho šteňaťa počas žuvania. Táto hračka dokonca skáče a pláva, takže ponúka viac spôsobov hry!

Mini zubné lano vyrobené z bavlneného povrazu a vrúbkovaného gumového krúžku pomáha odstraňovať mäkký zubný kameň. Súčasťou tohto šteniatkového štartovacieho balíka je aj hračka Mini Cool Chew, ktorú môžete ľahko namočiť do vody a zmraziť, aby ste vytvorili ľadovú a upokojujúcu hračku pre vaše šteňa, ktoré si prezerá zuby.

Trojica hračiek na hryzenie pre šteňatá:
Táto súprava minihračiek na žuvanie obsahuje 3 rôzne typy hračiek, ktoré riešia všetky aspekty dentálneho zdravia vášho šteňaťa - 1 minihračku Orka Pinecone, 1 minihračku Cool Chew a 1 minihračku Dental Rope.

Mini orka šiška masíruje ďasná:
Hračka Mini Orka Pinecone je vyrobená z odolnej gumy Orka TPE a má vrúbkovanú štruktúru, ktorá masíruje ďasná vášho šteňaťa počas hry, hryzenia a žuvania. Táto zábavná hračka môže aj skákať a plávať!

Hračka mini dentálne lano odstraňuje mäkký zubný kameň:
Hračka na hryzenie Mini Dental Rope bola navrhnutá z dvojfarebného bavlneného lana a žltého rebrovaného gumového krúžku, ktorý pomáha odstraňovať mäkký zubný kameň zo zubov vášho šteňaťa počas hryzenia.

Mini chladivá hračka na žuvanie upokojuje boľavé ďasná:
Po namočení hračky Mini Cool Chew ju stačí vložiť do mrazničky a máte upokojujúcu ľadovú pochúťku pre boľavé ďasná vášho šteňaťa.

Hrajte si na istotu:
Žiadna hračka nie je nezničiteľná. Nenechávajte hračky pri domácich zvieratách bez dozoru. V prípade poškodenia hračku odstráňte a vymeňte.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.