Petstages Plast. Frisbee

1×1 ks, hračka pre psy

Petstagesages plastové frisbee pre zlepšenie zážitku z aportovania pre Vášho psa.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

7,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X83647

Petstages Orka Flyer Disc je odolná, ergonomicky navrhnutá hračka pre psov na interaktívnu hru s vaším šteniatkom. Táto odolná aportovacia hračka má hrubý okraj, ktorý slúži ako ľahké uchopenie pre vás a tvrdé hryzenie pre vášho psa.

Je vyrobená z materiálu TPE a vystužená vnútornými rebrami a vyvýšenými textúrami, ktoré uspokojujú pri žuvaní a zároveň sú šetrné k zubom a ďasnám. Orka Flyer skáče a pláva, takže si zábavu môžete vziať so sebou z parku do bazéna! Ľahko sa čistí jemným mydlom a vodou. K dispozícii vo viacerých farbách.

Odolná hračka pre psov s lietajúcim diskom na aportovanie:
Tieto disky Orka Flyer sú vyrobené z hrubej gumy TPE pre dlhšiu životnosť a vydržia hodiny interaktívnej hry aj s tými najodolnejšími hryzadlami!

Odolný materiál, šetrný k ďasnám:
Jedinečný materiál a textúry Orka použité v tomto lietajúcom disku sú dostatočne tvrdé na to, aby vydržali aj silné hryzače, ale zároveň dostatočne šetrné k ich ďasnám a zubom.

Odráža sa a pláva:
Hračka Orka Flyer je skákacia a plávajúca hračka, ktorú si môžete vziať so sebou z parku do bazéna a užívať si nekonečnú zábavu!

Ľahko sa drží a čistí:
Hrubý okraj hračky Orka Flyer poskytuje lepšiu priľnavosť pri hre, zatiaľ čo gumový materiál sa ľahko oplachuje jemnou vodou a mydlom.

Hrajte sa bezpečne:
Žiadna hračka nie je nezničiteľná. Nenechávajte hračky s domácimi zvieratami bez dozoru. V prípade poškodenia hračku odstráňte a vymeňte.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.