Pet Farm Family Pamlsek Jeleň 110g

1×110 g

Tak toto je povinná výbava, ktorá nesmie chýbať ani v tvojom batôžku!

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

6,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Pet Farm Family Pamlsek Jeleň 110g 1×110 g

X85017

Hlavný popis produktu

Mäsové sušienky pre psy v skle. Jelenie mäso 70 %, červená cvikla*, maliny, ryžová múka, hnedé ľanové semiačka*, mäta pieporná, petržlenová vňať, púpava list, žihľava dvojdomá a olivový olej*, rozmarínový extrakt. (*produkt ekologického hospodárstva.) Bielkoviny 33 %, tuk 23,5 %, vlhkosť 5 %, hrubý popol 1 %, vláknina 1,5 %.


Chrumkavé sušienky Divočina sú ideálnou maškrtou pre každého poslušného aj neposlušného chlpáča. Vďaka vysokému obsahu mäsa ich môžete použiť aj ako náhradu za jedlo, nech už ste kdekoľvek na výlete či na behačke. Sú tiež skvelou pomôckou pri tréningu, kedy sú chlpáči pre ich neodolateľnú chuť pripravení urobiť čokoľvek.Čerstvé mäso z voľne žijúcich jeleňov je zárukou kvality a vysokej výživovej hodnoty. Ako zdroj vlákniny a antioxidantov nájdeš v týchto sušienkach cviklu & maliny. Špeciálna zmes byliniek sa postará o podporu dobrého trávenia.

• vyrobené z kvalitného orezu z diviny z ČR a SR (svalovina, chrupavka a tuk)

• bez vnútorností

• bez éčiek

• bez konzervaervantov

• bez dochucovadiel, či iných nezmyslov

• obal je možné recyklovať donekonečna


Kvalitné suroviny, podpora lokálnych BIO farmárov. Nákupom našich produktov priamo podporujete lokálny trh.


*V Pet Farm Family továrničke vyrábame produkty bez konzervaervantov, umelých prísad, či iných nezmyslov. Neobsahujú lepok, obilniny, sóju, laktózu, mäsovú múčku, či kafilérne mäso. Nepoužívame suroviny bez jasného pôvodu. Bežíme na 100% Želénej energii, využívame lokálne suroviny, nepoužívame jednorázové plasty


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.