Pet Farm Family Konzerva Dog Bio Hovädzie 180g

1×180g

Šťavnaté konzervaervy sú ideálnym hlavným jedlom alebo výživnou odmenou. Základ konzervaerv BIO KRAVINA, tvorí BIO Hovädzie mäso (67%) z sa voľne pasúcich kráv plemena Česká strakatá & Aberdeen Angus.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

2,49
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Pet Farm Family Konzerva Dog Bio Hovädzie 180g 1×180g

X84463

Hlavný popis produktu

Mäsové konzervaervy pre psy so Želéninou a bylinkami v plechovej konzervaerve. Hovädzie mäso z voľného chovu 67 %*, mrkva*, červená cvikla*, špenát*, lesná zmes*, chia semiačka*, spirulína*, Kurakuma*, petržlenová vňať, púpava list, žihľava dvojdomá, mäta pieporná, pestrec mariánsky*, olivový olej*. *produkt ekologického hospodárstva. Bielkoviny 15,1 %, tuky 7,75 %, sacharidy 2,77%, sušina 26,3%, hrubý popol 1 %, vláknina 1 %,energetická hodnota 590kJ/100g


Naše kravy a býkovia žijú prirodzeným životom s dostatkom pohybu na čerstvom vzduchu a slnku. Stravujú sa prirodzene čerstvou trávou na pastvinách. Tieto faktory prispievajú k vysokej výživovej hodnote mäsa plného prirodzených vitamínov, aminokyselín, tukov & zdraviu prospešných látok. Mäso je doplnené o BIO Želéninu a ovocie. Nechýbajú ani superpotraviny ako spirulína, Kurakuma, chia semínka, či zmes bylín na podporu dobrého trávenia.

• BIO Hovädzie zo Slovenska & Čiech (svalovina, chrupavka a tuk)

• BIO certifikát

• bez nebezpečne vysokého obsahu vnútorností

• bez éčok

• bez konzervaervantov

• bez dochucovadiel, či iných nezmyslov


Prečo BIO?

Veríme, že zbytočné chemikálie do pôdy, vody, vzduchu & najmä do jedla nepatria. Práve preto sme so rozhodli, že do našich produktov budeme používať BIO suroviny všade, kde to bude možné. Sme radi, že nákupom našich produktov podporujete prirodzený spôsob výroby a tým pomáhate chrániť našu prírodu.

Kvalitné suroviny, podpora lokálnych BIO farmárov. Nákupom našich produktov priamo podporujete lokálny trh.

*V Pet Farm Family továrničke vyrábame produkty bez konzervaervantov, umelých prísad, či iných nezmyslov. Neobsahujú lepok, obilniny, sóju, laktózu, mäsovú múčku, či kafilérne mäso. Nepoužívame suroviny bez jasného pôvodu. Bežíme na 100% Želénej energii, využívame lokálne suroviny, nepoužívame jednorázové plasty & sme #BULLSHITFREE


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.