PERFECT FIT granule s vysokým podielom morčacieho

1×1,4 kg, pre dospelé citlivé mačky

Granule pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, morčacia príchuť, živočíšne bielkoviny 14%, špecifiká zloženia: sensitive
7,39
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
7 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X43821

Perfect Fit granule Sensitive morčacie je pokročilé suché krmivo pre mačky na podporu mladistvého ducha vašej mačky počas celého jej života. Granule pre mačky boli vyvinuté v spolupráci veterinárov a špecialistov, takže neobsahujú pšenicu a sóju, ktoré sú najčastejšou príčinou problémov s trávením u mačiek s citlivým tráviacim ústrojenstvom. Pridané prebiotiká pomáhajú podporiť zdravú črevnú mikroflóru. Krmivo pre mačky obsahuje kombináciu biotínu, zinku a slnečnicového oleja – prirodzený zdroj omega 6 mastných kyselín, ktoré podporujú zdravú kožu a srsť.
Kľúčové vlastnosti granúl Perfect Fit Sensitive morčacie

  • Chutná receptúra
  • Na optimálne trávenie
  • Zdravý močový trakt
  • Všestranná výživa pre zdravý život
  • Bez pridaných umelých farbív
  • Kompletné krmivo pre dospelé mačky


Zloženie:
Sušené hydinové bielkoviny (vrátane 14 % morčacích), Škvarková bielkovina, Kukuričná múka, Kukurica, Hydinový tuk, Kukuričná bielkovina, Hrachový proteín, Ryža (4 %), Hydrolyzovaná pečeň, Kvasnice, Chlorid sodný, Extrakt z čakanky (0,75 %), Cukrovarské odrezky sušené (0,7 %), Chlorid draselný, Slnečnicový olej (0,4 %)

Odporúčané dávkovanie:
Umožnite prechodnú fázu pri zmene stravy a upravte dávky podľa potrieb vášho domáceho maznáčika. U mačiek s nadváhou znížte denné množstvo krmiva. Čerstvá pitná voda musí byť neustále k dispozícii.