Perenio germicídna lampa UV Mini Indigo

1×1 ks, čierne

Značka: PERENIO
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
18,40
Doprava zadarmo nad 29,90 €
18 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X51794

Prenosná UV lampa pre lokálnu dezinfekciu vzduchu a povrchu v interiéri. Zabíja mikróby a vírusy ultrafialovým svetlom a ozónom.

 • Zabíja vírusy a baktérie
  Ničí nepríjemný zápach, roztoče a plesne. Zabíja väčšinu známych vírusov a baktérií, roztočov a choroboplodných zárodkov, ako aj plesne, mole a nepríjemný zápach vo vzduchu.
 • Dvojitá ochrana pred UV a ozónom
  Dvojitý dezinfekčný účinok pri súčasnom vystavení ultrafialovému žiareniu a ozónu zabezpečuje čistenie vzduchu od vírusov, baktérií, mikróbov a prachu.
 • Dezinfikuje malú miestnosť za 30 min
  Zapnite lampu iba na 30 minút denne, aby ste účinne vyčistili miestnosť od baktérií a chránili tak svoju rodinu.
 • 15-sekundové oneskorenie štartu
  Bezpečná dezinfekcia vďaka odpočítavanému času s 15-sekundovým oneskorením spustenia, aby ste mohli opustiť priestor a vykonať jeho bezpečnú dezinfekciu.
 • Prevádzková životnosť zariadenia 15 000 hod
  Viac ako 3 roky spoľahlivej prevádzky prenosnej UV lampy s každodenným používaním po dobu 30 minút.
 • Nízka hmotnosť a kompaktné rozmery
  Hmotnosť lampy je iba 120 gramov, čo je ešte menej ako je hmotnosť napr. jablka.
 • Ako to funguje?
  Lampa UV mini indigo bojuje proti vírusom a baktériám pomocou UV žiarenia a ozónu. Ultrafialové žiarenie v spektre 200 - 300 nm spôsobuje deštrukciu a poškodenie genetických štruktúr mikroorganizmov, vírusov, plesní atď. Bunky s poškodenou DNA strácajú schopnosť reprodukovať sa a rásť. Ozón má nestabilnú molekulu, počas oxidácie vydáva atóm kyslíka a mení sa späť na stabilnú a bezpečnú molekulu O2.
 • Pre pokoj vo vašej duši teraz môžete nosiť UV lampu so sebou všade
  Akékoľvek miesto, ktoré potrebujete vydezinfikovať je teraz dostupné vďaka UV lampe.
 • Dezinfekcia kúpeľne
  UV Mini Indigo lampa môže chrániť vašu kúpeľňu a toaletu pred vírusmi, baktériami a plesňami. Váš domov bude nielen vyzerať čisto, ale bude aj skutočne bezpečný.
 • Dezinfekcia hotelových izieb
  Používaním UV Mini Indigo lampy si môžete so sebou vždy a všade vziať ochranu pred vírusmi a baktériami. Pomocou UV mini dezinfikujte hotelové izby alebo prenajaté byty.
 • Dezinfekcia auta
  Vaše vozidlo je vďaka UV Mini Indigo lampe vždy bezpečné a čisté. Na úplnú dezinfekciu vášho vozidla potrebuje iba 30 minút. Nie je to len ochrana pred vírusmi a baktériami, ale aj čerstvý vzduch bez roztočov a plesní.
 • Fotoštúdiá/kozmetické salóny
  Pomocou lampy UV Mini môžete jednoducho dezinfikovať kozmetické salóny a šatne vo fotoštúdiách. Môžete si tak byť istí, že všetky povrchy a vzduch sú bezpečné.
 • Pracoviská
  Ak využívate spoločné pracovné priestory, vaše pracovisko môže byť zaručene bezpečné! Stačí polhodina denne a vy a vaši kolegovia sa nemusíte ničoho obávať.
 • Dezinfekcia kuchyne a chladničky
  Balenie potravín, ktoré prinesieme zo supermarketu, môže byť zdrojom vírusov a baktérií. Lampa UV mini zabezpečí ochranu pred ich prítomnosťou vo vašej kuchyni. Rovnako už nie je problém s akýmkoľvek nepríjemným zápachom v chladničke.
 • Dezinfekcia šatníka
  Udržiavať dokonale čistý šatník bez dezinfekcie jednoducho nie je možné. Lampu nechajte 30 minút v skrini alebo šatníku, aby na vašom oblečení ničili vírusy, baktérie a aj roztoče, ktoré sa pri skladovaní odevov nevyhnutne vyskytujú.
 • Dezinfekcia police na topánky
  Umiestnite UV lampu na poličku na topánky alebo do skrinky na topánky, aby ste si boli istí, že vaše topánky neprinášajú nežiaducich hostí.

VAROVANIE!
Je zakázané pozerať sa na svietiacu žiarovku!
Je zakázané používať v prítomnosti ľudí, zvierat a rastlín!
Po dezinfekcii miestnosť vyvetrajte po dobu aspoň 30 minút!
Kvôli svojej bezpečnosti prosím spustite 15 sekúnd odpočítavanie po spustení UV lampy do prevádzky, aby ste bezpečne mohli opustiť miestnosť!

Špecifikácie
Technické udaje: 5VDC (vstup), 3.7V max, 500mA, 50/60Hz, 2.5W (výkon), UVC svetlo
Vlnová dĺžka: 187 nm, 253.7 nm
Intenzita: 2100 µw/cm2
Pokrytie miestnosti:do 9m2


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.