PARTNERSKÝ BALÍČEK

1×1 set, Inofolic Premium 60 vrecúšok + Folandrol 30 vrecúšok

Značka: EXELTIS
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
47,99
Doprava zadarmo
47 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X46548 ADC

Partnerský balíček obsahuje:
 

  • INOFOLIC 1x60 vrecúšok - Potravinový doplnok s kyselinou listovou a inozitolom sa môže užívať ako doplnok stravy v prípade zvýšenej potreby inozitolu a kyseliny listovej alebo v prípade ich nedostatku v organizme.
  • FOLANDROL 1x30 vrecúšoK - Výživový doplnok sa odporúča užívať ako doplnok v prípade zvýšenej potreby alebo v prípade nedostatku látok, z ktorých je zložený v organizme. Zloženie: Inozitol, L-karnitín, L-arginín, vitamín E, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), selén (seleničitan sodný), sacharóza, kyselina citrónová

Spôsob použitia

Výživový doplnok INOFOLIC sa užíva v dávke 1 vrecúško 2x denne. Obsah vrecúška sa rozpustí v malom množstve vody a vypije.

Upozornenie: Nie je určený pre deti!

Výživový doplnok FOLANDROL sa užíva v dávke 1 vrecúško 1x denne. Obsah vrecúška sa rozpustí v pohári s vodou a vypije sa kedykoľvek počas dňa.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 12 rokov a pre ľudí trpiacich fenylketonúriou. Neodporúča sa užívať spolu s nápojmi obsahujúcimi cukor, glukózu alebo kofeín. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Na perorálne použitie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.