Parný čistič TKG SFC 2000

Značka: TKG

Zistite, aké jednoduché a výkonné môže byť čistenie parou!Výkonný parný čistič TKG SFC 2000 pracuje s tlakom 4 bary (105 g/min) a umožní vám rýchlo a bez námahy vyčistiť a dokonca aj dezinfikovať celý váš domov! Sila pary účinne rozpúšťa odolné škvrny, ako je mastnota a vodný kameň, bez potreb.

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Parný čistič TKG SFC 2000

f0ca4f9a-cbb0-43a5-a335-63285eed8c61

Hlavný popis produktu

Zistite, aké jednoduché a výkonné môže byť čistenie parou!
Výkonný parný čistič TKG SFC 2000 pracuje s tlakom 4 bary (105 g/min) a umožní vám rýchlo a bez námahy vyčistiť a dokonca aj dezinfikovať celý váš domov! Sila pary účinne rozpúšťa odolné škvrny, ako je mastnota a vodný kameň, bez potreby pridania chemikálií alebo zdĺhavého drhnutia! Navyše para zbaví váš domov nielen nepríjemných pachov, ale aj alergénov a roztočov – pre čisté a zdravé prostredie! Parný čistič Kalorik je možné použiť na kolieskach aj odpojiť od základnej časti a je tak praktickým a všestranným ručným zariadením. Ideálna kombinácia.

Ideálne na udržiavanie celého domu v dobrom stave
Toto ľahké a kompaktné zariadenie sa ľahko prenáša z jednej miestnosti do druhej. Vďaka rozsiahlemu balíku príslušenstva splní všetky vaše potreby: podlahová kefa je ideálna na dlaždice a vnútorné podlahy a jej špeciálna handrička čistí aj jemnejšie podlahy, ako sú parkety alebo linoleum; hubica na čistenie dlaždíc je ideálna na okná a sklenené dvere, ale aj na steny sprchových kútov a zrkadlá; kefa na drhnutie dôkladne vyčistí bytové textílie, ako sú koberce, koberčeky, stoličky a závesy, a osvieži ich farby; rovné a zakrivené nástavce sú špeciálne navrhnuté na čistenie škár a úzkych, ťažko dostupných miest, ako sú radiátory alebo police. Štyri rôzne veľké kefy s tvrdými štetinami účinne odstraňujú mastnotu z kuchynských povrchov, ako sú pracovné dosky, digestory a varné dosky, a uvoľňujú usadeniny vodného kameňa z kúpeľňových kohútikov. Stručne povedané, jeden spotrebič pre dokonalú a dôkladnú hygienu v celom dome!

Efektívne čistenie bez námahy!
Čistenie parou vyžaduje oveľa menej úsilia ako bežné metódy: jednoducho naplňte 1,4-litrovú nádržku na vodu a prístroj bude nepretržite dodávať paru viac ako 40 minút. Pripojte príslušné príslušenstvo a stlačte tlačidlo štart: para sa postará o zvyšok! Jednoduché a praktické: väčšinu príslušenstva je možné uložiť do priestoru v spodnej časti zariadenia, všetko si nájde svoje miesto a je vždy po ruke!

Bezpečné používanie
Parný čistič má množstvo dobre navrhnutých funkcií na zaistenie bezpečného používania: veko nádržky má bezpečnostnú poistku a štartovacie tlačidlo má detskú poistku. Dve LED kontrolky na hlavnej časti spotrebiča indikujú, kedy sa spotrebič zahrieva (voda sa zohreje na 105 °C, aby sa zabezpečila optimálna tvorba pary) a kedy je pripravený na použitie.

Čistite okná, podlahy či textílie oveľa dôkladnejšie a hygienickejšie! Čistenie bez námahy bez akýchkoľvek chemických prostriedkov!


Charakteristika a technické údaje:
Objem nádržky na vodu: 1,4 l
Tlak pary 4 bary (105 g/min.)
Nepretržitá prevádzková doba: cca 40 min.
Nastaviteľná rýchlosť pary
Parný spínač s detskou poistkou
Priestor pre uloženie príslušenstva
Veko nádržky na vodu s bezpečnostným systémom
Kontrolky pripravenosti a nahrievania
Príslušenstvo: 1 veľká kefa, 1 flexibilná hadica, 1 trojdielna trubica, 1 rovná hubica, 1 zakrivená hubica, 1 kefa na čistenie, 4 malé okrúhle kefy, 1 stierka na okná, 1 odmerka, 1 lievik a 2 handričky
Výkon: 1500 W
Napájanie: 230-240 V, 50-60 Hz
Dĺžka napájacieho kábla: 270 cm
Dĺžka flexibilnej trysky: 160 cm
Rozmery zariadenia: 240x360x250 mm
Hmotnosť: 4,56 kg
Farba: žlto-čierna


Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách.
Parný čistič TKG SFC 2000 je veľmi praktický: vďaka kompaktnému, priestorovo úspornému a ľahkému formátu ho možno ľahko vziať do každej miestnosti v dome. Je vybavený kolieskami a všade vás nasleduje ako vysávač na kolieskach. S množstvom príslušenstva a nástavcov (viac ako 15 rôznych častí so špecifickými funkciami) sa dostanete aj na tie najneprístupnejšie miesta. Väčšinu príslušenstva je možné jednoducho a pohodlne uložiť do spodnej časti zariadenia.
2 spotrebiče v jednom: podlahový parný čistič pre veľké plochy a kompaktný ručný spotrebič do kúpeľne alebo kuchyne.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.