Parapyrex Combi 500 mg/65 mg

1×20 tbl, liek

Značka: DR.MAX
Obsahuje paracetamol a kofeín, prináša úľavu proti bolesti a horúčke.
Na sklade v eshope
2,29 ušetríte 0,20 €

Pôvodná cena 2,49 € zľava 8%

Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

9896B ADC

Parapyrex Combi obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke.

Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach.

Parapyrex Combi nedráždi žalúdok.

Parapyrex Combi je vhodný na úľavu od bolesti hlavy, pri migréne, od bolesti chrbta, zubov a menštruačnej bolesti. Parapyrex Combi taktiež zmierňuje nepríjemné príznaky sprevádzajúce chrípku a nachladnutie, ako je bolesť svalov a kĺbov, bolesť hrdla a znižuje horúčku.

Na odporúčanie lekára sa Parapyrex Combi môže užívať na zmiernenie bolesti pri reumatických ochoreniach, ako je artritída (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgia (bolesť lokalizovaná v nervovom vlákne).

Parapyrex Combi je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.

Ak sa do 3 dní nebudete cítiť lepšie alebo sa budete cítiť horšie, musíte sa obrátiť na lekára.

Ako užívať Parapyrex Combi

Vždy užívajte tento liek presne tak, ako je to uvedené v tejto písomnej informácii alebo ako vám povedal váš lekár alebo lekárnik. Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika.

Dospelí a dospievajúci od 15 rokov

1 – 2 tablety podľa potreby až 4-krát denne v časových intervaloch aspoň 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná pre pacientov s telesnou hmotnosťou 34 – 60 kg; dve tablety sú určené pre pacientov s telesnou hmotnosťou nad 60 kg. Maximálna jednotlivá dávka sú 2 tablety. Neužívajte viac ako 8 tabliet v priebehu 24 hodín.

Použitie u detí a dospievajúcich (12 – 15 rokov)

1 tableta podľa potreby až 3-krát denne v časových intervaloch aspoň 6 hodín. Maximálna jednotlivá dávka je 1 tableta. Neužívajte viac ako 3 tablety v priebehu 24 hodín.

Parapyrex Combi nepodávajte deťom do 12 rokov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.