Panvica wok Berlingerhaus BH-1265N 28cm Metallic Burgundy Edition

Panvica wok Berlingerhaus BH-1265N 28cm Metallic Burgundy Edition je všestranne použiteľná na prípravu ázijskej kuchyni, ale je rovnako výborná aj pri príprave tradičných slovenských jedál a špecialít z celého sveta

36,99

O produkte: Panvica wok Berlingerhaus BH-1265N 28cm Metallic Burgundy Edition

609f63f4-d2f1-4024-87c3-dde51e2c7dcc

Hlavný popis produktu

Panvica wok Berlingerhaus BH-1265N 28cm Metallic Burgundy Edition je všestranne použiteľná na prípravu ázijskej kuchyni, ale je rovnako výborná aj pri príprave tradičných slovenských jedál a špecialít z celého sveta. Vďaka rýchlemu opekaniu si nakrájané suroviny, ktorými sú rôzne druhy mäsa, huby, zelenina, zachovávajú výraznú chuť, vysokú výživovú hodnotu a bohatý obsah vitamínov. Jedlá pripravované v panvici wok sú predovšetkým zdravé a chutné. Mäso na mramorových povrchoch pri zahrievaní uvoľní dostatok vlastnej šťavy aj tuku a preto nie je potrebné pridávať viac masti alebo oleja. Jedlá sú preto pripravované chutne a zdravo, s minimálnym množstvom tuku. Súčasťou panvice je aj pokrievka z tvrdeného žiaruvzdorného skla s širokou nerezovou obrubou. Tá panvicu efektívne utesní, čím výrazne skráti čas prípravy. Materiál, z ktorého je panvica vyrobená rovnomerne a rýchlo rozvádza teplo po celom dne panvice. Unikátne spracované dno Turbo Induction dobre odvádza teplo a šetrí 35% energie. Panvica je z vnútornej strany upravená trojnásobnou mramorovou vrstvou, vďaka ktorému sa na panvici nič nepripáli ani neprihorí. Čistí sa veľmi jednoducho, bez náročného odstraňovania pripálených zvyškov jedla. Panvica je taktiež vhodná do umývačky riadu a používa sa na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Pridanou hodnotou je majstrovský dizajn, kedy samotná panvica posúva kuchynskú výbavu do vyššieho levelu. Jedlá pripravované v panvici wok sú predovšetkým zdravé a chutné.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer panvice: 28 cm
Zdroj tepla: plyn - elektrická doska - sklokeramika - indukcia - halogén
Vhodné do umývačky riadu
Materiál: kovaná hliníková zliatina s mramorovým povrchom
Pokrievka je vyrobená z tvrdeného žiaruvzdorného skla
3-vrstvový nepriľnavý mramorový povrch
TURBO indukčné dno
Farba: metalická červená
Ochranná podložka ECO FRIENDLY neobsahuje PFOA, OLOVO, KADMIUM

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.