Panvica na palacinky Berlingerhaus BH-6579 25cm Primal Gloss Coll

Bez námahy pripravte stohy nadýchaných palaciniek s panvicou Berlingerhaus BH-6579 25cm Primal Gloss Collection, ceneným klenotom zo sofistikovanej kolekcie Primal Gloss

17,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Panvica na palacinky Berlingerhaus BH-6579 25cm Primal Gloss Coll

a8fd9dfa-4ddd-4105-8a65-5bd898d0efb0

Hlavný popis produktu

Bez námahy pripravte stohy nadýchaných palaciniek s panvicou Berlingerhaus BH-6579 25cm Primal Gloss Collection, ceneným klenotom zo sofistikovanej kolekcie Primal Gloss. Vynikajúca tmavošedá farba zvýraznená čiernym tieňom a efektom svietiaceho kladiva nielenže pozdvihne estetiku vašej kuchyne, ale sľubuje aj vynikajúci zážitok z varenia.

Charakteristika a technické údaje:
Materiál: kovaný hliník
Farba: tmavošedá s čiernym tieňom
Pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové, indukčné
Panvica na palacinky s priemerom 25 cm
3-vrstvový nepriľnavý titánový povrch
Bez PFOA, olova, kadmia
Ergonomická rukoväť Soft-touch

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.