Panvica na palacinky Berlingerhaus BH-6179 28cm Metallic Burgundy Ed

Panvica na palacinky Berlingerhaus BH-6179 28cm Metallic Burgundy Edition je vyrobená z vysokokvalitného kovaného hliníka a vnútro panvice je potiahnuté trojitým mramorovým povrchom, ktorý kombinuje kvality teflónu a keramiky

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Panvica na palacinky Berlingerhaus BH-6179 28cm Metallic Burgundy Ed

7a07f074-8896-4189-a029-d0e1cd140610

Hlavný popis produktu

Panvica na palacinky Berlingerhaus BH-6179 28cm Metallic Burgundy Edition je vyrobená z vysokokvalitného kovaného hliníka a vnútro panvice je potiahnuté trojitým mramorovým povrchom, ktorý kombinuje kvality teflónu a keramiky. Tento špeciálny povlak je tvrdší ako teflón, ale stále sa nelepí a rovnomerne rozvádza teplo pre dokonalé palacinky každý krát. Unikátne spracované dno Turbo Induction dobre odvádza teplo a šetrí 35% energie. Čistí sa veľmi jednoducho, bez náročného odstraňovania pripálených zvyškov jedla. Panvica je taktiež vhodná do umývačky riadu a používa sa na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Pridanou hodnotou je majstrovský dizajn, kedy samotná panvica posúva kuchynskú výbavu do vyššieho levelu.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer panvice: 28 cm
Zdroj tepla: plyn - elektrická doska - sklokeramika - indukcia - halogén
Vhodné do umývačky riadu
Materiál: kovaná hliníková zliatina s mramorovým povrchom
3-vrstvový nepriľnavý mramorový povrch
TURBO indukčné dno
Farba: metalická červená
Ochranná podložka ECO FRIENDLY neobsahuje PFOA, OLOVO, KADMIUM

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.