Panvica Berlingerhaus BH-8504 24cm Eternal Collection

Panvica Berlinger Haus BH-8504 Eternal z nehrdzavejúcej ocele je vzorom vynikajúceho remeselného spracovania a pokrokových kuchynských technológií z významnej kolekcie Eternal Collection

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Panvica Berlingerhaus BH-8504 24cm Eternal Collection

263efda4-3c97-44f1-bcc1-19ad05eba9fb

Hlavný popis produktu

Panvica Berlinger Haus BH-8504 Eternal z nehrdzavejúcej ocele je vzorom vynikajúceho remeselného spracovania a pokrokových kuchynských technológií z významnej kolekcie Eternal Collection. Táto panvica s priemerom 24 cm je špeciálne navrhnutá tak, aby vaše varenie bolo čo najjednoduchšie a najpríjemnejšie, pričom sľubuje vznešenú kombináciu funkčnosti, odolnosti a estetickej elegancie.
Nebaví vás tráviť nekonečné hodiny v kuchyni? Túžite po bohatých, chutných vývaroch a šťavnatom, jemnom mäse? Hľadáte riešenie varenia, ktoré nielen šetrí čas, ale podporuje aj zdravšiu prípravu jedál? Nehľadajte ďalej, pretože prišiel váš kulinársky záchranca v podobe panvice Berlingerhaus!

Charakteristika a technické údaje:
Priemer 24cm
Výnimočné zadržiavanie a distribúcia tepla
3-vrstvová nehrdzavejúca oceľ 18/10
Rozmery : 24 x 5 cm
Vhodné pre indukciu
Vhodné do umývačky riadu
Možnosť použitia v rúre do 220 °C

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.