Panvica Berlingerhaus BH-6569 28cm Primal Gloss Collection

Zažite spojenie elegancie a funkčnosti s panvicou Berlingerhaus BH-6569 28cm Primal Gloss Collection, výnimočným kúskom z kolekcie Primal Gloss

21,99

O produkte: Panvica Berlingerhaus BH-6569 28cm Primal Gloss Collection

6d48de46-4053-4e6e-bf36-600c68ed6079

Hlavný popis produktu

Zažite spojenie elegancie a funkčnosti s panvicou Berlingerhaus BH-6569 28cm Primal Gloss Collection, výnimočným kúskom z kolekcie Primal Gloss. Vyrobený kovaný hliníkový materiál s hrubou stenou zapuzdruje robustnosť a odolnosť a sľubuje dlhotrvajúci doplnok do vášho kulinárskeho arzenálu.

Charakteristika a technické údaje:
Materiál: kovaný hliník hrubostenný materiál
3-vrstvovým titánový povrch
Farba: Tmavosivá s čiernym tieňom
Ergonomická Rukoväť Soft-touch
Pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové, indukčné
Rozmer: 28cm x 5,2cm

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.