Palsar7 Masážna doštička Guasha (biely jadeit)

1×1 ks, masážna doštička

Značka: PALSAR7

Masážna doštička Guasha je ideálnym pomocníkom pre prehriatie tváre (prípadne celého tela), zjednotenie tónu pleti, uvoľnenie napätia a vylepšenie celkového vzhľadu tváre.

21,69
Doprava zadarmo

O produkte: Palsar7 Masážna doštička Guasha (biely jadeit) 1×1 ks, masážna doštička

X55367

Hlavný popis produktu

Produkty PALSAR7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Masážna doštička Guasha - masáž tváre aj tela Guasha je masážna metóda čínskej medicíny, ktorá pomáha odplavovať z tela usadené toxíny, vyhladzovať vrásky a spevňovať tvárovej kontúry. Tvárová guasha môže nahradiť invazívne zásahy do tváre ako je facelifting, intradermálne injekcie alebo botulotoxínové výplne vrások. Výsledkom masáže pomocou doštičky je prehriatie tváre (prípadne celého tela), zjednotenie tónu pleti, uvoľnenie napätia a vylepšenie celkového vzhľadu tváre.

Masáž Guasha sa odporúča používať nanajvýš 3x týždenne, doštička nie je určená k každodennej masáži. Neodporúča sa pre masáž aknóznej pleti. Účinky masáže Guasha vyhladzuje vrásky a nerovnosti pomáha odstrániť pigmentové škvrny zmierňuje vačky a kruhy pod očami pomáha zmierniť žilky v tvári zjednocuje tón pleti pomáha proti bolestivým svalom celého tela.

Odporúčané použitie doštičky Guasha:

Doštičku je nutné používať s ošetrujúcou kozmetikou, neodporúča sa používať samostatne bez akéhokoľvek podkladu. Ako podklad použite pleťový krém, olej, masku alebo sérum. Masírujte tvár aj celé telo hranou kameňa tak, aby za sebou zanechávala mierne červenkasté cestičky - jedná sa o známku prekrvenia a okysličenia pleti.

Vďaka masáži Guasha bude pleť prekrvená a omladená. V prípade masáže celého tela pomáha aj proti bolestivým svalovým uzlom celého tela.

Údržba masážnej doštičky:

Na čistenie masážnej doštičky nepoužívajte horúcu vodu ani žiadne chemická čistidlá. Ideálne ju očistite pomocou navlhčenej handričky. Materiál doštičky Guasha: biely jadeit


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.