Paco Rabanne Lady Million

1×80 ml, parfumovaná voda

Vôňa určená pre dominantnú ženu s ohnivým charakterom.
Na sklade v eshope
77,19
Doprava zadarmo

O produkte

X41885

Potom, čo značka Paco Rabanne slávila úspech s pánskou vôňou 1 Million, uviedla na trh v roku 2010 dámsku Lady Million.

Vôňa ukrytá vo flakóniku značiacom ,,zlatý diamant" je určená pre dominantnú ženu s ohnivým charakterom a vyžarujúcu neuveriteľnú zmyselnosť.

Hra s ohňom povolená! Nechajte sa zlákať týmto odvážnym zvolaním, ktorým sa k vám prihovára parfumovaná voda pre ženy Paco Rabanne Lady Million. Táto zvodná, zmyselná a veľmi návyková vôňa ponúka každej trochu drzej dievčine, že jediné, čo by mala počúvať, sú jej fantázie.

  • sladšia kvetinová vôňa so sviežimi aj drevitými tónmi
  • pre dominantné ženy s ohnivým charakterom
  • vhodná do chladnejších dní a na výnimočné udalosti

Zloženie vône
Paco Rabanne Lady Million je mimoriadne zvodnou a okúzľujúcou vôňou. Aróma nektáru bielych kvetín, ktorým vládne jazmín arabský, prestupuje celou vonnou kompozíciou. V úvode ho doplňuje dotyk malín a v závere do vône vstupuje lákavo sladká esencia pastovaného medu. Čisté tóny pačuli a ambra tvoria zmyselný základ.

Príbeh vône
Dámska parfumovaná voda Lady Million bola vydaná dva roky po pánskej verzii Paco Rabanne 1 Million. Tiež je inšpirovaná zlatom a bohatstvom a vytvárali ju hneď štyria parfuméri a parfumérky – Flipo, Piquet, Ropion a Jovanovic. Tematický flakón má podobu diamantu, ktorý ako jediný môže „súperiť“ so zlatou tehlou pánskej vône a navzájom sa tak perfektne doplňujú.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.