Otočný mixér s misou Adler AD 4222

Značka: ADLER

360° otočný mixér s misou Adler AD4222 určite poteší každého nadšenca varenia

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Otočný mixér s misou Adler AD 4222

51e254ae-e675-43be-a732-5cdda2235c4f

Hlavný popis produktu

360° otočný mixér s misou Adler AD4222 určite poteší každého nadšenca varenia. Ide o originálne zariadenie s jedinečným dizajnom, vyrobené z odolných a bezpečných materiálov. Originálny systém zberu potravín zo stien širokej misy zaručuje dokonalé premiešanie všetkých ingrediencií. Priehľadné veko na miske zabraňuje striekaniu cesta. Mixér má 6 rýchlostí otáčok a pulznú funkciu. Dvojité hliníkové - tlakovo odliate - háky na miesenie chlebového cesta, 2 plastové metly na ľahké cesto, 2 nerezové metly na šľahanie bielkov. Maximálna kapacita misky je 5 litrov.

Charakteristika a technické údaje:
360° otočný mixér s miskou
Originálny systém zberu potravín zo stien širokej misy zaručuje dokonalé premiešanie všetkých ingrediencií
360° - jedinečný dizajn umožňuje pozorovať miešanie cesta z každej strany misy
Priehľadné veko na miske zabraňuje striekaniu cesta
Veko s odnímateľným vrchom umožňuje pridávať ingrediencie počas práce
6 rýchlostí otáčania
Pulzná funkcia
Dvojité hliníkové odlievané háky na miesenie chlebového cesta
2 plastové metly na ľahké cesto: napr. palacinky, piškóty
2 nerezové šľahače na bielka, majonézu, nadýchané krémy
Maximálna kapacita misy 5 litrov - na suché produkty
Pracovný objem misy 4 litre - na tekutú stravu
Miska z nehrdzavejúcej ocele
Jednoduchá montáž
Odnímateľné prvky vhodné do umývačky riadu
Prísavky na dosku
Rozmery produktu: 26,5x29,0x22cm
Výkon: 650W
Maximálny výkon: 1200W
Napájanie: 220-240 V, 50 / 60Hz
Dĺžka napájacieho kábla 114 cm
Farba: strieborná
Kryt vyrobený z odolného ABS plastu

Rotačný mixér s miskou - prečo sa oplatí vybrať si takýto model? Zariadenie, ktoré navrhujeme, je zariadenie s originálnym dizajnom. Uľahčuje sledovanie procesu miešania produktov z každej strany a zjednodušuje pridávanie ingrediencií do misky. Priehľadné veko je tiež spôsob, ako zabrániť striekaniu cesta pri miešaní vysokou rýchlosťou. A to znamená menej upratovania v kuchyni. Veko sa ľahko používa a má odnímateľnú časť, ktorá umožňuje pridávať múku alebo pridávať mlieko bez nutnosti vypínania mixéra. Vďaka tomu sa okrem správneho pomeru ingrediencií a korenín nemusíte o nič starať. Ďalšou inovatívnou možnosťou je systém naberania jedla zo stien misy. Pomáha skombinovať všetky ingrediencie a umožňuje nepoužívať pri miesení cesta špachtľu ani lyžicu. Mixér s mnohými funkciami – čo by ste o ňom mali vedieť? Prístroj umožňuje zvoliť jednu zo šiestich rýchlostí a disponuje pulznou funkciou pre kombinovanie jemnejších ingrediencií. Súprava obsahuje aj dvojité hliníkové háky na miesenie chlebového cesta, dve plastové miešadlá na miešanie tekutejšieho cesta, ako je cesto na palacinky alebo piškóty, a dve metly z nehrdzavejúcej ocele ideálne na šľahanie vajec, smotany alebo prípravu majonézy. Miska je nerezová, čo umožňuje kombinovať aj horúce suroviny. Jeho maximálna kapacita pre suché produkty je 5 litrov a pre tekuté potraviny 4 litrov, takže môžete pripraviť pečivo alebo pokrmy pre celú rodinu. Všetky prvky sa ľahko montujú a zariadenie má špeciálne prísavky, ktoré pripevňujú mixér k doske stola.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.