OralB Elektrická kefka Genius 8900 Duo balenie

1×1 ks, elektrická zubná kefka

Značka: ORAL B
Až o 100 % viac odstráneného zubného povlaku: okrúhla hlavica čistí lepšie a už za 30 dní máte zdravšie ďasná, v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou. 100 % pokrytie pri čistení zubov: jediná zubná kefka s detekciou polohy, ktorá vidí, kde čistíte, a vedie vás tak, aby ste nikdy nevynechali žiadne miesto.
272,40
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
272 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X34967

Genius je najlepšia technológia elektrickej zubnej kefky radu Oral-B. Oral-B Genius 8900 má intuitívny systém čistenia zubov, ktorý vám pomôže čistiť si zuby tak, ako vám odporúča váš zubný lekár.

Unikátna technológia detekcie polohy vám pomáha čistiť si všetky oblasti úst a unikátna okrúhla hlavica Oral-B urobí všetko ostatné. Odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka, vďaka čomu sú vaše ďasná zdravšie a váš úsmev bude belší hneď od prvého dňa čistenia tým, že odstráni farebné škvrny z povrchu zubov.

A nielen to, zubná kefka vám pomáha ochrániť vaše citlivé ďasná s originálnym krúžkom SmartRing a technológiou kontroly tlaku, ktorá znižuje rýchlosť čistenia a upozorní vás, aby ste nevyvíjali taký silný tlak, ak čistíte príliš silno. S Oral-B Genius 8900 si jednoducho nemôžete čistiť zuby nesprávne.

Nie je teda zvláštne, že Oral-B je značka číslo 1 odporúčaná zubnými lekármi na celom svete. Akumulátorová elektrická zubná kefka Oral-B Genius 8900 je kompatibilná s nasledujúcimi náhradnými čistiacimi hlavicami: CrossAction, 3DWhite, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care.