Oral B Vitality Pro White Elektrická Zubná Kefka

1×1 ks, elektrická zubná kefka

Značka: ORAL B
Základná zubná kefka na dosiahnutie lepšieho a šetrnejšieho čistenia Unikátna 2D technológia čistenia od Oral-B: osciluje a rotuje, čím odstraňuje až 100 % zubného povlaku v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou 3 režimy čistenia: denné čistenie, jemné čistenie a jedinečný režim jemného čistenia plus pre úžasne jemný zážitok Okrúhla čistiaca hlavica inšpirovaná zubnými lekármi zabezpečí dôkladné čistenie každého zubu a zároveň je jemná k ďasnám Čistiaca hlavica Oral-B prechádza zo zelenej farby na žltú, čím indikuje, že je čas vymeniť hlavicu, aby sa zachovala 100 % účinnosť čistenia Obsah: 1 rukoväť s 2-minútovým časovačom, 1 nabíjačka, 1 čistiaca hlavica Oral-B je medzi zubnými lekármi celosvetovo najčastejšie používaná značka. Klinicky overené čistenie.
34,59 ušetríte 6,10 €

Pôvodná cena 40,69 € , zľava 15%

Doprava zadarmo

O produkte: Oral B Vitality Pro White Elektrická Zubná Kefka 1×1 ks, elektrická zubná kefka

X68730

Elektrická zubná kefka Oral-B Vitality Pro poskytuje klinicky overené mimoriadne čistenie v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou.

Zubná kefka má 3 režimy čistenia: režim denného čistenia, režim jemného čistenia a režim jemného čistenia plus pre úžasne jemný zážitok. Časovač zabudovaný v rukoväti zubnej kefky vám pomáha čistiť si zuby 2 minúty, podľa odporúčania zubných lekárov.

Najlepšie je, že vám ju prináša spoločnosť Oral-B – značka č. 1 používaná zubnými lekármi na celom svete.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.