Oral-B Vitality Kids Frozen + Oral-B zubná pasta + knižka

1×1 set, zubná kefka + pasta + kniha

Značka: ORAL-B
Elektrická zubná kefka pre deti – pre deti od 3 rokov poskytuje zábavu s Disney ľadovým kráľovstvom a ako značka odporúčaná zubnými lekármi čistí zuby jemne a účinne
24,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
24 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X41364

Špeciálny jemný režim čistenia
Zubná kefka Oral-B Vitality so špeciálnym jemným režimom čistenia, ktorý je vhodný pre deti, šetrne vyčistí detské zuby. Jej guľatá čistiaca hlavica má navyše extra mäkké vlákna šetrné k citlivým ďasnám.

Ozdobte si rukoväť samolepkami
Zubná kefka Oral-B Vitality sa dodáva so štyrmi Disney samolepkami, ktoré sa nalepia dookola rukoväte, takže si vaše dieťa kefku zamiluje.

Zubnými lekármi najodporúčanejšia značka zubných kefiek*
Oral-B je zubnými lekármi najodporúčanejšia značka zubných kefiek na svete. Všetky zubné kefky Oral-B sú navrhnuté v spolupráci so zubnými lekármi, aby pre deti zaisťovali šetrné a efektívne čistenie v každom veku a v každom období ich vývoja.
*na základe celosvetovej reprezentatívnej vzorky zubných lekárov v prieskumoch, ktoré sa vykonávali pre spoločnosť P&G od októbra 2016 do mája 2018

Extra mäkké vlákna
Aby čistiaca hlavica Oral-B Vitality zaisťovala šetrné čistenie a špičkovú čistotu, **má extra mäkké vlákna navrhnuté pre malé ústa a jemné k ďasnám.
**v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou

Aplikácia Disney Magic Timer
S bezplatnou aplikáciou Disney Magic Timer od Oral-B si 90 % detí čistí zuby dlhšie. Čistenie sa stáva super zábavou, pretože potom, čo si deti čistia zuby 2 minúty, ako odporúčajú zubní lekári, získavajú virtuálne samolepky svojich obľúbených Disney postavičiek. Na stiahnutie zadarmo v Apple Store a na Google Play.

Vstavaný 2 minútový časovač
Zubná kefka Oral-B Vitality má vstavaný časovač, takže si deti čistia zuby 2 minúty, ako odporúčajú zubní lekári, čo im pomôže získať dobré návyky v ústnej hygiene na celý život.

Zubná pasta Oral-B aj knižka pre vašich najmenších
Zubná kefka Oral-B Vitality Kids Frozen je dodávaná v sade spoločne so zubnou pastou Oral-B, ktorá deti poteší svojou jemnou príchuťou, a knižkou s príbehom o elektrickej zubnej kefke Lilovi.