ORAL B Pulsonic Slim Luxe 4000 Rose Gold

1×1 ks, po 4 týždňoch viditeľný výsledok

Značka: ORAL-B
Elektrická sonická zubná kefka, 31 000 kmitov/min, 2 minútový časovač, 3 režimy čistenia: každodenné, bieliace a jemné. Obsah balenia: 1 x telo kefky Oral B Pulsonic Slim Luxe 4200 Rose Gold, 1 x čistiaca hlavica, 1 x nabíjací stojan
80,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
80 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44851

S účinnou elektrickou zubnou kefkou Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4200 Rose Gold Ecom Pack sa pre vás stane každodenná starostlivosť o zuby zábavou a po 4 týždňoch pravidelnej starostlivosti budete výsledkom nadšení.
Kefka disponuje sonickou technológiou, vďaka ktorej predĺžená hlavica vibruje a pomáha šetrne odstraňovať povrchové zafarbenie zubov. Kontakt špeciálnych jemných vlákien hlavice a zubov, sprevádzaný dynamickým prúdením tekutiny, zaisťuje dôkladný čistiaci efekt aj v ťažko dostupných miestach a medzizubných priestoroch.
Sonická technológia je šetrná pre ďasná, hlavica vykoná viac ako 31 000 pohybov za minútu.
Kefka má zabudovaný dvojminútový časovač, rozdelený na štyri 30 sekundové úseky na kontrolu doby čistenia. Vyberať môžete z 3 čistiacich režimov – každodenného, bieliaceho a jemného.
Vďaka akumulátoru vydrží kefka až 14 dní v prevádzke 2× denne 2 minúty do ďalšieho nabitia. Ďalšou výhodou je osadenie čistiacej hlavice modrými vláknami Indicator, ktoré postupne blednú. Keď sú z polovice vyblednuté, je čas vymeniť čistiacu hlavu.
Určite oceníte predĺženú čistiacu hlavicu Pulsonic, štíhlu ľahkú rukoväť kefky, dve čistiace hlavy a cestovné puzdro, ktoré je súčasťou balenia. Ultra štíhla, super ľahká sonická zubná kefka od Oral-B je ideálna na použitie doma i na cestách.