ORAL B Pulsonic Slim 2200 White Ecom pack

1×1 ks, efektívne čistenie zubov

Značka: ORAL-B
Elektrická sonická zubná kefka, 31 000 kmitov/min, 2 minútový časovač, dva režimy čistenia: každodenné a bielace. Obsah balenia: 1 x telo kefky Oral B Pulsonic Slim 2200 White, 1 x čistiaca hlavica, 1 x nabíjací stojan
71,29
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
71 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44850

S účinnou elektrickou zubnou kefkou Oral-B Pulsonic Slim 2200 White Ecom Pack sa pre vás stane každodenná starostlivosť o zuby zábavou a s výsledkom budete určite spokojní.
Kefka disponuje sonickou technológiou, vďaka ktorej predĺžená hlavica vibruje vplyvom jemnej zvukové technológie a pomáha šetrne odstraňovať povrchové zafarbenie zubov. Kontakt špeciálnych jemných vlákien hlavice a zubov, sprevádzaný dynamickým prúdením tekutiny, zaisťuje dôkladný čistiaci efekt aj v ťažko dostupných miestach a medzizubných priestoroch.
Sonická technológia je šetrná pre ďasná, hlavica vykoná až 31 000 pohybov za minútu. Kefka má zabudovaný dvojminútový časovač, rozdelený na štyri 30 sekundové úseky na kontrolu doby čistenia, vybrať si môžete z 2 čistiacich režimov – denného a bieliaceho.
Vďaka akumulátoru vydrží kefka až 14 dní v prevádzke 2× denne 2 minúty do ďalšieho nabitia. Výhodou kefky sú jej modré vlákna Indicator, ktorá postupne blednú a keď sú z polovice vyblednuté, je čas vymeniť čistiacu hlavu. Určite oceníte predĺženú čistiacu hlavicu Pulsonic, štíhlu ľahkú rukoväť kefky, dve čistiace hlavy a cestovné puzdro, ktoré je súčasťou balenia. Ultra štíhla, super ľahký sonická zubná kefka od Oral-B je ideálna na použitie doma i na cestách