Oral B iO Series 6 Grey opal

1×1 ks, elektrická zubná kefka

Značka: ORAL B
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
201,60
Doprava zadarmo
201 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X52040

Spoločnosť Oral-B prekonala všetku predchádzajúcu snahu, aby z čistenia zubov vytvorila neporovnateľný zážitok. Poskytuje viac ako obyčajný pokrok v technológii, ktorý zahŕňa prvotriedny dizajn – táto kefka umožňuje najdokonalejšie, najjemnejšie a najtichšie čistenie, aké ste kedy zažili.

Dizajn, ktorý z kefky robí skutočný objekt vášne – má elegantný vzhľad vyhradený pre najžiadanejšiu technológiu. Samozrejme, že prechod z manuálnej kefky na elektrickú vždy zlepší čistenie zubov. Ak, však, prejdete z elektrickej zubnej kefky na iO, dosiahnete zážitok nad rámec obyčajnosti – ten rozdiel budete vidieť, počuť, aj cítiť.

Vlastnosti produktu:

  • NAJLEPŠIE ČISTENIE od spoločnosti Oral-B s REVOLUČNOU TECHNOLÓGIOU iO pre pocit profesionálnej čistoty a zážitok z jemnej kefky.
  • Navrhnutá pre ľudí s citlivými zubami a ďasnami, kombinuje jedinečnú okrúhlu hlavicu spoločnosti Oral-B s jemnými mikrovibráciami pre pocit sviežosti a čistoty v ústach a o 100 % zdravšie ďasná už za jeden týždeň.
  • INTERAKTÍVNY DISPLEJ zobrazuje dôležité informácie: vrátane režimov čistenia a pripomenutia výmeny čistiacej hlavice, pri zapnutí vás privíta a usmeje sa na vás po dobrom čistení zubov (čierno-biely display).
  • UMELÁ INTELIGENCIA rozpozná váš štýl čistenia zubov a vedie vás k poriadnemu vyčisteniu všetkých zubov, takže vám nikdy žiadne miestečko neunikne.
  • 5 INTELIGENTNÝCH REŽIMOV sa prispôsobí vášmu čisteniu: Daily Clean – každodenné čistenie, Sensitive – jemné čistenie, Gum Care – starostlivosť o ďasná, Intense Clean – intenzívne čistenie a Whitening – bielenie.
  • VYLEPŠENÝ INTELIGENTNÝ SNÍMAČ TLAKU zasvieti na červeno, bielo alebo zeleno, aby vás upozornil na to, že pri čistení vyvíjate príliš veľký, malý alebo primeraný tlak.
  • Obsah: 1 elektrická zubná kefka iO Series 6 1 hlavicou Ultimate clean, 1 prémiové cestovné puzdro, 1 klasická nabíjačka Oral B

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.