Oral B Elektrická kefka Pro 500 Sensitive

1×1 ks, elektrická zubná kefka

Značka: ORAL B
Až o 100 % viac odstráneného zubného povlaku: okrúhla hlavica čistí lepšie pre zdravšie ďasná. Dynamický pohyb pomáha dosahovať vynikajúce výsledky čistenia. S profesionálnym 2-minútovým časovačom budete vždy vedieť, že si čistíte zuby ten správny čas. Batéria vydrží až 10 dní. Obsah: 1 rukoväť elektrickej zubnej kefky s nabíjačkou, 1 čistiaca hlavica.
40,20 ušetríte 7,09 €

Pôvodná cena 47,29 € , zľava 15%

Doprava zadarmo

O produkte: Oral B Elektrická kefka Pro 500 Sensitive 1×1 ks, elektrická zubná kefka

X43278

Vyskúšajte Oral-B Pro 1 od svetovej jednotky na trhu odporúčanej zubnými lekármi na celom svete. Elektrická zubná kefka Pro 1 pomáha čistiť zuby tak, ako to odporúčajú zubní lekári, to je 2 minúty s profesionálnym časovačom, ktorý vás každých 30 sekúnd upozorní na to, že treba prejsť na čistenie ďalšieho miesta na chrupe. Vy len budete pohybovať zubnou kefkou v ústach a unikátna okrúhla hlavica Oral-B urobí všetko za vás.

Odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka, vďaka čomu budú vaše ďasná zdravšie a váš úsmev bude belší hneď od prvého dňa čistenia, lebo odstraňuje aj farebné škvrny z povrchu zubov.

Vďaka profesionálnemu časovaču je Oral-B Pro 1 výborná zubná kefka pre všetkých, ktorí chcú prejsť na používanie elektrickej zubnej kefky. Nečudo, že Oral-B je značka číslo 1 odporúčaná zubnými lekármi na celom svete.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.