Oral B Elektrická kefka GeniusN X 20 000 White

1×1 ks, elektrická zubná kefka

Značka: ORAL B
Umelá inteligencia rozpozná váš štýl čistenia zubov a každý deň vás vedie k najlepším výsledkom. Chráni vaše ďasná: Kontrola tlaku na ďasná automaticky spomaľuje rýchlosť zubnej kefky a viditeľne vás na to upozorní. Aby vám poskytla dôkladnú čistotu, má čistiaca hlavica Oral-B CrossAction dokonale tvarované štetiny. 6 režimov čistenia vrátane režimu starostlivosti o ďasná, režimu na jemné čistenie, režimu na bielenie a režimu na čistenie jazyka. Prémiové cestovné puzdro nabíja vašu zubnú kefku i telefón súčasne.
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
231,55
Doprava zadarmo
231 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X52027

Oral-B Genius X 20000N je vybavená pohybovými senzormi a poháňaná umelou inteligenciou, aby rozpoznala váš štýl čistenia zubov a každý deň vás viedla k najlepším výsledkom.

Čistenie zubov podľa odporúčania zubného lekára pre dokonalú čistotu, zdravšie ďasná je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Táto nádherná moderná zubná kefka chráni vaše citlivé ďasná a pomáha predchádzať problémom v budúcnosti:

  • kombinácia novej revolučnej technológie ochrany ďasien, krúžku 360 SmartRing a senzoru tlaku vás upozorní a zníži rýchlosť, ak čistíte zuby príliš silno, a oznámi vám, kde si čistíte zuby príliš silno, aby ste získali jemnejšie návyky.

Navyše má lítiovo-iónovú batériu, ktorá vydrží viac ako 2 týždne na jedno nabitie. S Oral-B Genius X 20000N si jednoducho nemôžete čistiť zuby nesprávne. Nečudo, že Oral-B je značka číslo 1 odporúčaná zubnými lekármi na celom svete.