Oral B Elektrická kefka Genius Special edition White

1×1 ks, elektrická zubná kefka

Značka: ORAL B
Chráni vaše ďasná. Kontrola tlaku na ďasná automaticky spomaľuje rýchlosť zubnej kefky a viditeľne vás na to upozorní. Aby vám poskytla dôkladnú čistotu, má čistiaca hlavica Oral-B CrossAction dokonale tvarované štetiny 6 režimov čistenia vrátane režimu starostlivosti o ďasná, režimu na jemné čistenie, režimu na bielenie a režimu na čistenie jazyka. Prémiové cestovné puzdro nabíja vašu zubnú kefku i telefón súčasne.
202,95
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
202 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X52024

Oral-B Genius Special Edition - má prvý inteligentný systém čistenia zubov Oral-B s technológiou ochrany ďasien, vďaka ktorej si čistíte zuby podľa odporúčaní zubných lekárov. Vďaka výnimočnej technológii detekcie polohy nikdy nevynecháte žiadnu zónu. S okrúhlou čistiacou hlavicou môžete odstrániť až o 100 % viac zubného povlaku ako so štandardnou manuálnou zubnou kefkou.

Výsledok?

Zdravšie ďasná a belší úsmev vďaka odstráneniu farebných škvŕn z povrchu zubov už od prvého dňa čistenia zubov. Táto nádherná moderná zubná kefka chráni vaše citlivé ďasná a pomáha predchádzať problémom v budúcnosti: kombinácia novej revolučnej technológie ochrany ďasien, krúžku 360 SmartRing a senzoru tlaku vás upozorní na zníženie rýchlosti, ak čistíte zuby príliš silno, a oznámi vám, kde si čistíte zuby príliš silno, aby ste získali jemnejšie návyky.

Navyše, Genius Special Edition má lítiovo-iónovú batériu, ktorá vydrží viac ako 2 týždne na jedno nabitie. Nečudo, že Oral-B je značka číslo 1 odporúčaná zubnými lekármi na celom svete.