Krémy (17)

Zoradiť podľa
1×200 ml, mlieko po opaľovaní
Mlieko po opaľovaní s pantenolom a vitamínom E.
1×150 ml, balzam po opalovaní
Regeneračný balzam po opaľovaní upokojuje pokožku, dodáva jej príjemný pocit sviežosti a chráni pokožku pred olupovaním po opálení.
1×200+30 ml, telové mlieko
Telové mlieko s vysokým obsahom panthenolu, aloe vera, prírodných olejov a vitamínov pre upokojenie, intenzívnu hydratáciu a podporu regenerácie pokožky podráždenej slnečným žiarením, kúpaním, suchom, vetrom či mrazom.
1×200 ml, telové mlieko
Telové mlieko - ľahká emulzia s intenzívnym účinkom D-panthenolu
1×125 ml, (s nechtíkom a aloe) 100+25 ml zadarmo
Kozmetický výrobok, ktorý chladí, regeneruje a hydratuje podráždenú pokožku po opaľovaní, pobyte v soláriu alebo v chlórovanej vode.
1×50 ml, hydratačné gélové mlieko
Hydratačné telové mlieko po opaľovaní. Vyživuje, hydratuje, regeneruje pokožku a predĺžuje opálenie. Vhodné pre celú rodinu.
1×250 ml, telové mlieko po opaľovaní
Vysoký obsah D pantenolu a výťažok z rakytníka upokojuje slnkom podráždenú, spálenú, či sčervenenú pokožku.
1×250 ml, telové mlieko po opaľovaní
5.0
(1)
Mlieko s obsahom D-panthenolu a Aloe Vera bolo vyvinuté špeciálne pre efektívnu regeneráciu pokožky po slnečnom žiarení. Priaznivo pôsobí proti starnutiu pokožky.
1×200 ml, telový balzam
SUN Intenzívný balzám na telo po opaľovaní s D-panthenolom. Expresná receptúra pre intenzívnu regeneráciu pokožky po opaľovaní.
1×30 ml, krém na pery
Krém je vhodný na každodennú starostlivosť o pleť, ktorá je vystavená záťaži alebo namáhaná poveternostnými vplyvmi (slnko, vietor, mráz).
1×30 ml, emulzia
Kyselina pantothenová je látka zo skupiny vitamínov B. Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k normálnemu energetickému metabolizmu.
1×10 ml, krém na pery
Krém na pery s panthenolom prináša okamžitú úľavu suchým a namáhaným perám, ktoré premasťuje a zvláčňuje. Odporúča sa používať v priebehu celého roka hlavne pri nadmernom slnečnom žiarení alebo mraze.
1×200 ml, body lotion
Emulzia obsahuje pantenol a kyselinu hyalurónovú. Upokojuje pokožku, ktorá bola vystavená nadmernému slnku, kúpaniu alebo mrazu.
1×400 ml, gél po opaľovaní
Reparačný gél po opaľovaní. Regeneruje spálenu pokožku po nadmernom slnení. Uľavuje od bolesti a pálenia.
1×100 ml, proti alergii
Jediná pomôcka na trhu, ktorá pomáha s prejavmi fotosenzivity, t. j., alergická reakcia vyskytujúca sa po pobyte na slnku tzv. slnečná alergia.
1×50 ml, sérum
Regeneračné a ošetrujúce sérum na podráždenú pokožku tváre, dekoltu a rúk po opaľovaní.
1×100 ml, gél
Panthenol Gel je určený pre senzitívnu pleť. Používa sa po pohybe na silnom slnku.
Krémy

Krémy